Концепти, що вражають дизайном та технологічними рішеннями

Концепти, що вражають дизайном та технологічними рішеннями

Незвичайний дизайн, технології майбутнього, переосмислення мобільності — ось що вирізняє концепти від звичних для нас засобів пересування.  Поглянемо, на чому ми будемо їздити вже в недалекому майбутньому. 

Nissan IMx Kuro

У електричного автономного кросовера Nissan IMx Kuro серед родзинок унікального дизайну можна виокремити панорамний OLED-дисплей на приладовій панелі, просторий салон,   обрамлення склом і металом деталей інтер’єру.  Авто має  нульовий рівень викидів.

Mitsubishi Emirai

Mitsubishi Emirai — автомобіль інтелектуальної мобільності,  оснащений яскравими деталями та інноваціями, доповнений проекційним дисплеєм, а також автономним режимом і біометричною аутентифікацією водія, синхронізацією з розумним будинком і, навіть, з мобільними платежами.

Mercedes-Benz Vision Urbanetic

Mercedes-Benz Vision Urbanetic розроблений за сучасними стандартами, є система автономного водіння, що складається з електричних батарей, силової установки Urbanic. У салоні мікроавтобуса вісім сидячих місць, чотири – стоячих. Автомобіль можна використовувати як маршрутне таксі, або ж як вантажний модуль. 

Harley-Davidson LiveWire

Відомий виробник мотоциклів разом з Panasonic Automotive розробив сучасний байк. Особливості мотоцикла Harley-Davidson LiveWire: вбудована високовольтна батарея, розрахована на запас ходу на 110 миль на одному заряді. Максимальний розгін мотоцикла до 100 км/год менше, ніж за чотири секунди. Інноваціями якими володіє мотоцикл можна назвати GPS і LTE зв’язку та рідкокристалічний сенсорний дисплей.

BMW Vision iNext

Модель автомобіля BMW Vision iNext називають «науково-фантастичною вітальнею на колесах». Місткий салон, компактний, оснащений відмінною системою водіння.

У моделі цього автомобіля вбудований голосовий інтелектуальний помічник. 

Audi Aicon

Безпілотний електромобіль Audi Aicon, оснащений чотирма електродвигунами, проїжджає від 435 до 497 миль на одному заряді. Має властивість заряджатися до вісімдесяти відсотків менш ніж за півгодини. В моделі не будуть передбачені ні рульове управління, ні педалі.  

Byte K-Byte

Автомобіль Byte K-Byte: особливість седана в тому, що людина може ним не керувати. Такі функції як автопілот будуть досягатися за рахунок датчиків, також сенсорів передач, на величезному екрані будуть виводитися медіасистеми.