Peugeot представила електричну версію автофургона e-Partner

Peugeot представила електричну версію автофургона e-Partner

Компанія Peugeot поступово переводить свої комерційні автомобілі на електротягу. До електромобілів e-Expert та e-Boxer приєднався e-Partner.

Автомобіль e-Partner буде запропонований для споживачів у двох варіантах: зі стандартним та подовженим кузовом. Також подовжену версію можна буде вибрати між вантажним варіантом (3 пасажирські місця) та вантажопасажирським (5 місць).

© Automobiles Peugeot

Вантажопідйомність автомобіля буде сягати до 800 кілограмів, а об’єм вантажного відсіку — до 4,4 куб. м.

e-Partner побудовано на модульній платформі EMP2 (Efficient Modular Platform). Вона передбачає 100% електромотор потужністю 100 кВт. 

© Automobiles Peugeot

Обидві версії доступні з літій-іонним акумулятором (18 модулів) ємністю 50 кВт-год, що забезпечує запас ходу до 275 км. Максимальна швидкість автомобіля — 130 км/год, від 0 до 100 км/год сягає за 11,2 с.

© Automobiles Peugeot

Доступні два типи вбудованих зарядних пристроїв: 1-фазний потужністю до 7,4 кВт або 3-фазний потужністю до 11 кВт. Розетка для зарядки розташована на задньому лівому крилі. Як джерело живлення може виступати звичайна розетка, пристрій типу Wallbox або потужна зарядна станція. В останньому випадку на станції потужністю до 100 кВт зарядка акумулятора до 80% від номінальної ємності займає всього 30 хвилин.

© Automobiles Peugeot

Новий Peugeot e-Partner  пропонує 3 режими водіння:

  • Eco — Економний (60 кВт, 190 Нм): сприяє автономності та плавній їзді.
  • Normal — Звичайний (80 кВт, 210 Нм): оптимальний для щоденного використання.
  • Power— Потужний (100 кВт, 260 Нм): оптимізує продуктивність при транспортуванні важких вантажів.

В салоні автомобіля встановлено 10-дюймовий дисплей. Показ інформації на дисплеї виконано в характерному стилі нових моделей PEUGEOT, його можна налаштовувати і конфігурувати.

© Automobiles Peugeot

Продажі e-Partner стартують в Європі у другій половині 2020 року. Виробництво новинки буде організовано на заводі в іспанському місті Віго.

© Automobiles Peugeot