Байден планує перевести уряд на електромобілі

Байден планує перевести уряд на електромобілі

Федеральний уряд володіє величезною кількістю машин, які ми замінимо на чисті електромобілі, зроблені прямо тут в Америці, американськими працівниками, — заявив Байден. 

Указом, підписаним в понеділок, американський президент розширив застосування закону «Купуй американське», прийнятого у 1933 році.  Він додав, що програма створить робочі місця в автопромі й стане «найбільшою мобілізацією державних інвестицій до інфраструктури через закупівлі та науково-дослідні роботи з часів Другої світової війни». Наголосив і на посиленні вимог щодо 50% локалізації виробництва, щоб відповідати критеріям державних закупівель.

Уряд США планує оновити автопарк, закупивши більше 600 тис. автомобілів, тобто повністю перейти на користування електричними моделями із нульовими шкідливими викидами.

Лише декілька виробників мають повне виробництво електрокарів у США, включаючи Tesla, General Motors та Nissan. Ford та інші виробники раніше оголошували про плани відкрити такі виробництва. Серед американських виробників електромобілів TheVerge також назвало компанії Rivian та Lordstown.