«Тигр, що крокує» — концепт TIGER від Hyundai

«Тигр, що крокує» — концепт TIGER від Hyundai

Transforming Intelligent Ground Excursion Robot (TIGER) — машина з серії UMV (Ultimate Mobility Vehicle), інтелектуальний робот-трансформер для наземних операцій, це рухома платформа з широкими можливостями пересування та сполучення з іншими транспортними модулями.

© Hyundai Motor Company

Експериментальний прототип TIGER X-1 розроблено дочірньою компанією Hyundai під назвою New Horizons Studio як мобільну науково-дослідницьку платформу для роботи у віддалених місцях та в екстремальних умовах, наприклад, на Місяці.

Безкабінний TIGER — це «легка, але неймовірно міцна конструкція» шасі, створеного з використанням 3D-друку і композитних матеріалів, на яке можна встановити обладнання, кабіну або ж безпілотний транспортний дрон, який перенесе його на будь-яку відстань.

© Hyundai Motor Company

Трансформер здатен їздити та крокувати. У перелік обладнання TIGER X-1 входять вісім ультразвукових датчиків з оглядом на 360°, стільки ж камер, модулі GPS і 4G, а також два георадари для розвідки.

© Hyundai Motor Company
© Hyundai Motor Company

«Такі машини, як TIGER, і технології, що лежать в їх основі, дають нам можливість розвивати уяву. Ми постійно шукаємо способи переосмислити дизайн і розробку, щоб по-новому поглянути на майбутнє транспорту та мобільності», — каже глава студії New Horizons Джон Су.