Volvo й Aurora прискорять розробку безпілотних вантажівок

Volvo й Aurora прискорять розробку безпілотних вантажівок

Volvo оголосила про співпрацю з молодою компанією Aurora, яка розробляє системи автопілота. Разом компанії займуться створенням сімейства повністю автономних тягачів.

Вантажівки планується запустити в Північній Америці на найбільш завантажених маршрутах доставки вантажів від точки до точки. Угода між Volvo Autonomous Solutions і Aurora, яка була заснована колишніми керівниками Google, Tesla і Uber, є довгостроковим партнерством, розрахованим на кілька років. Це чергова угода між великим автовиробником і технологічним стартапом, які займаються створенням автопілота. 

Aurora тестує свою програмно-апаратну технологію Aurora Driver в тестовому парку мінівенів і вантажівок класу 8 в районі Даллас-Форт-Уерт з минулого року. На відміну від своїх конкурентів, які в основному орієнтовані на робототаксі, компанія заявила, що її перша комерційна послуга буде надана у сфері вантажоперевезень, де ринок сьогодні чималий, економічна віддача очевидніше, а рівень вимог до обслуговування найбільш прийнятний.

«Створення життєздатної безпілотної вантажівки для звичайних доріг вимагає тісної співпраці як з клієнтами, так і з технологічними партнерами для розвитку необхідних можливостей, — зазначив президент Volvo Autonomous Solutions Нільс Ягер. — Це захопливе партнерство наближає нашу мету — транспорт як послуга — на крок вперед і прискорює впровадження комерційних пропозицій з постачання від точки до точки в Північній Америці».

На сьогодні Aurora залучила $ 690 млн фінансування, а співзасновник і виконавчий директор Кріс Урмсон (Chris Urmson) отримав визнання завдяки своїй роботі, яка сильно допомогла Google зі створенням робомобіля. Іншими співзасновниками є один з керівників проекту Tesla Model X Стерлінг Андерсон (Sterling Anderson), а також Дрю Бегнелл (Drew Bagnell), який очолював дослідницьку лабораторію в Університеті Карнегі-Меллона, а потім пішов працювати над автопілотом в Uber. Серед клієнтів Aurora — Fiat Chrysler, Hyundai та Byton.

Минулого року компанія залучила півмільярда доларів в рамках раунду фінансування, причому ключовим інвестором виступила Amazon. Компанія також придбала автономний підрозділ Uber і об’єдналася з Toyota і Denso для розробки парку робототаксі, перший з яких повинен бути розгорнутий до кінця 2021 року.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Volvo, яка є другим за величиною виробником важких тягачів, поступово додає у свої вантажівки функції допомоги водієві, але ще не укладала угод по створенню повністю безпілотних транспортних засобів. Далекомагістральні вантажні перевезення, ймовірно, стануть одним з перших широких застосувань автоматизованих технологій водіння. При цьому в галузі поширені побоювання, що впровадження автопілотів призведе до масових звільненнями водіїв. Вже зараз розробляються вантажні платформи, в яких взагалі не передбачена кабіна для водія.