Виставки «Зброя та Безпека», «Авіасвіт» та «Технології захисту/ПожТех» переносяться на червень

Виставки «Зброя та Безпека», «Авіасвіт» та «Технології захисту/ПожТех» переносяться на червень

14 квітня 2021 року постійною комісією з питань ТЕБ та НС м. Києва було прийнято рішення про подовження локдауну на два тижні, до 30 квітня 2021 року. У зв’язку з цим виставки переносяться на нові дати – 15-18 червня 2021 року, повідомляють організатори.

Відвідувачі, які заздалегідь придбали квитки на сайті виставки, отримають електронні листи з оновленими квитками.

Зброя та Безпека

Виставка «Зброя та безпека» проводиться у форматі двох основних розділів:

 • озброєння та техніка для армії й правоохоронних органів;
 • зброя для цивільного населення

В рамках військової частини виставки будуть представлені такі сегменти:

 • Озброєння і засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою;
 • Техніка та озброєння Сухопутних військ;
 • Озброєння і екіпірування правоохоронних органів;
 • Засоби забезпечення прикордонного контролю;
 • Військова авіація.

Цивільна частина експозиції буде традиційно представлена найрізноманітнішим асортиментом (в ціновому діапазоні й за кількістю всесвітньо відомих торгових марок) мисливської, спортивної, історичної та холодної зброї, товарів тактичного призначення, для полювання та активного відпочинку.

Авіасвіт ‑ ХХІ

«Авіасвіт ‑ ХХІ» — єдиний виставковий захід в Україні для демонстрації інноваційних розробок і технологій в авіакосмічній галузі.

Авіа- та ракетобудування є предметом національної гордості для багатьох поколінь українців, однією з пріоритетних високотехнологічних галузей, розвиток якої позитивно впливає на розбудову економіки країни. Питання забезпечення обороноздатності країни вимагають широкого застосування техніки та технологій авіакосмічної галузі, постійної роботи зі створення перспективних інноваційних зразків техніки та модернізації виробництв. Тому авіакосмічний салон «Авіасвіт ‑ ХХІ» проводиться одночасно із XVII Міжнародною спеціалізованою виставкою «Зброя та безпека ‑ 2021».

Технології захисту/ПожТех

Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех» за 18 років існування набула статусу головного галузевого виставкового проекту у сфері пожежної та промислової безпеки, рятувальної справи, цивільного захисту та охорони праці.

Актуальність для України

 • необхідність комплектації та оновлення матеріально‑технічної бази пожежно‑рятувальних підрозділів ДСНС та інших відповідних структур;
 • розвиток органів управління та сил цивільного захисту: місцевих пожежних команд, комунальних та добровільних рятувальних формувань; належне їхнє забезпечення засобами захисту і пожежно‑рятувальною технікою;
 • організація заходів з гуманітарного розмінування на Сході України;
 • активне впровадження систем централізованого сповіщення населення про надзвичайні ситуації;
 • активне впровадження безпечних умов праці як основна гарантія стабільності, якості та ефективності будь‑якого виробництва.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Нагадаємо, що у зв’язку з пандемією, Уряд України прийняв рішення про відтермінування виставок з жовтня 2020 р. на 27-30 квітня 2021 р.

Місце проведення:

Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»