Дебютував автомобіль STARIA MPV від Hyundai Motor

Дебютував автомобіль STARIA MPV від Hyundai Motor

Hyundai офіційно представив новий автомобіль Staria, який можна використовувати як для перевезення пасажирів, так і вантажів.

Південнокорейська компанія інформує, що клієнти можуть обирати між 2,2-літровим бензиновим двигуном та 3,5-літровим двигуном на зрідженому газі.

Staria призначена як для пасажирських перевезень, так і для вантажних. Пасажирська версія буде доступна у трьох варіантах, які   розраховані на 7, 9 або 11 місць. Вантажна розрахована на 3 або 5 місць.

Дебют STARIA продовжує трансформацію Hyundai Motor, що втілює в собі нову методологію дизайну компанії, яка звертає особливу увагу на простір інтер’єру та зручність його використання. 

STARIA доступна у конфігурації від 2 до 11 місць та у двох варіантах: STARIA та STARIA Premium, остання підіймає мобільність на найвищий рівень завдяки вдосконаленим функціям та ексклюзивним варіантам оздоблення для ще більш розкішного вигляду та відчуттів.

STARIA надійде в продаж на окремих ринках з другої половини 2021 року.

Преміальний та футуристичний зовнішній вигляд

Елегантний екстер’єр автомобіля нагадує обтічну форму космічного корабля та вирізняєтеся однією цільною лінією, що йде спереду назад —  натхненною вигином світла, який освітлює горизонт Землі при сході сонця, коли дивитися на нього з космосу.

© Hyundai Motor

Передню частину STARIA прикрашають горизонтальні денні ходові та габаритні вогні (DRL), що проходять разом через передню частину автомобіля і доповнюються широкою решіткою радіатора з унікальним малюнком. Його чистий силует ще більше підкреслюється парою низько посаджених фар головного світла. Hyundai використовує однотонне забарвлення для всіх фронтальних частин, щоб підкреслити сучасний та чистий стиль автомобіля.

© Hyundai Motor

Модель STARIA Premium оснащена ексклюзивними хромованими накладками на логотипі Hyundai, решітці радіатора, фарах, передньому та задньому бамперах, колесах, дзеркалах заднього огляду та дверних ручках, що ще більше підкреслює преміальний та сучасний вигляд автомобіля.

STARIA Premium © Hyundai Motor

Занижені лінії панорамних бокових вікон покращують загальну видимість та створюють відчуття відкритості. Це відчуття простору, натхненне традиційною корейською архітектурою «Ханок», дозволяє пасажирам відчувати, ніби зовнішній простір продовжується у салоні автомобіля.

Стилістика дизайну перенесена й на задню частину автомобіля, а саме широке вікно, обрамлене подовженими вертикальними задніми ліхтарями. Модель STARIA Premium отримала ще більш унікальний дизайн задніх ліхтарів Hyundai Parametric Pixel. Задній бампер опущений, щоб пасажири могли без зайвих зусиль завантажувати та розвантажувати автомобіль.

© Hyundai Motor

Модель STARIA доступна у восьми кольорах екстер’єру.

Трансформація мобільності задля забезпечення більше якісного часу в дорозі

Інтер’єр STARIA має простий і стриманий дизайн, щоб підкреслити зручність для водія та комфорт для пасажирів, зберігаючи при цьому вірність початковим цінностям MPV. Інтер’єр, натхненний круїзним лайнером, забезпечує відкриту та неповторну атмосферу завдяки своїй інноваційній дизайнерській архітектурі. Занижені лінії панорамних вікон автомобіля створюють просторе внутрішнє середовище та комфортні умови для всіх пасажирів.

© Hyundai Motor

Сидіння водія та пасажира у першому ряді забезпечать відчуття простору та комфорту. 

Сидіння водія має футуристичний високотехнологічний вигляд завдяки 10,25-дюймовому дисплею панелі приладів, сенсорній центральній консолі, та електронному перемикачу передач кнопкового типу.

STARIA Premium пропонує безліч додаткових функцій у салоні, які трансформують сприйняття мобільності пасажирами. Модель преміумкласу на 7 місць оснащена спеціальними комфортними сидіннями  з функцією релаксації, та електронним керуванням. Режим релаксації, що вмикається одним дотиком,  автоматично опускає спинку до напівлежачого положення,  що забезпечує комфортне розподілення ваги пасажира та покращує загальний баланс тіла.

© Hyundai Motor

Індивідуальні сидіння 9-місної моделі Premium можуть повертатися на 180 градусів. Це робить STARIA Premium ідеальним офісом на колесах для корпоративних задач.  

64-тонова підсвітка інтер’єру, яка доступна у всіх варіантах STARIA Premium, забезпечує розкішну атмосферу всередині салону. Гармонійне пряме та непряме освітлення може вибірково освітлювати кабіну, консоль, двері та вантажні зони. Преміальне відчуття ще більше підсилює звукова система Bose.

© Hyundai Motor

До того ж простір для ніг STARIA є одним з найбільших у своєму сегменті й може бути перетворений на додатковий вантажний простір. Це стало можливим завдяки універсальній функції пересування сидінь.

«STARIA не просто перевинаходить простір, а й переосмислює час, що буде витрачатись на переміщення у майбутньому. Дизайн мобільності —  це не про дизайн автомобіля. Йдеться про проектування, що має задовольнити багатьох покупців з їх різноманітними способами життя», —  зазначив Санг Ю Лі, старший віцепрезидент та керівник глобального дизайну Hyundai.

Максимізація платформи та ефективності

Новаторське використання внутрішнього простору STARIA стало можливим завдяки 3273-мм колісній базі MPV загальною довжиною 5253 мм та шириною 1997 мм. Його загальна висота 1990 мм оптимізована для зручної посадки та висадки з автомобіля.

Об’єм місця для вантажу варіюється в залежності від конфігурації сидінь. 2-х та 3-місний салон, пропонує максимальний вантажний простір у майже 5000 літрів.

STARIA пропонує такі варіанти силового агрегату: дизельний 2,2-літровий двигун VGT та бензиновий 3,5-літровий двигун MPI Smartstream G6DIII.

© Hyundai Motor

Нещодавно вдосконалений дизельний двигун, поєднаний з шестиступінчастою механічною або восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач, забезпечує потужність 177 к. с.

Бензиновий G6DIII 3,5-літровий MPI двигун поєднується з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач, що забезпечує потужність 272 к.с.

Hyundai Motor оптимізувала кожен варіант силової установки для зниження рівня шуму, вібрації та збільшення жорсткості (NVH); для кращого відчуття перемикання передач при високих крутних моментах та ще швидшого прискорення.

Розумні функції для безпеки та зручності

STARIA забезпечує найвищий рівень захисту. Безпека підсилюється завдяки таким інтелектуальним функціям як система допомоги запобіганню зіткненням спереду (FCA) та система допомоги  запобіганню зіткненням у сліпих зонах (BCA).

Бездротовий модуль нагадування про ремінь безпеки  – перша у світі система нагадування, що використовує технологію бездротового зв’язку, та дозволяє пасажирам одночасно насолоджуватися широкими можливостями переміщення сидінь та отримувати нагадування про не пристебнуті паски безпеки.

Система допомоги безпечному виходу (SEA) запобігає відчиненню електророзсувних дверей, у ситуації, коли поруч проїжджає (чи наближається) інший автомобіль.  Система нагадування про задніх пасажирів (ROA), використовує датчик для виявлення та інформування водія про пасажирів що залишились в автомобілі.

© Hyundai Motor

STARIA постачається з інтелектуальною інформаційно-розважальною системою Hyundai та оснащена ширококутною камерою, яка дозволяє водієві та передньому пасажиру наглядати за пасажирами на задніх сидіннях на екрані дисплея. Родини можуть використовувати цю функцію для зручного спостереження за дітьми та домашніми тваринами.

Інформаційно-розважальна система дозволяє водієві та передньому пасажиру спілкуватися із задніми пасажирами за допомогою унікальної функції ретрансляції голосу, яка дозволяє всім пасажирам чітко чути один одного.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Що далі

Рухаючись вперед, Hyundai планує запустити спеціальні версії автомобілів STARIA, такі як лімузини, машини швидкої допомоги та автокемпінги. Окрім того, в найближчі роки планується розвиток  екологічних варіантів моделі STARIA.