Національна Гвардія України отримала третю партію спецавтомобілів «Новатор»

Національна Гвардія України отримала третю партію спецавтомобілів «Новатор»

Пресслужба приватної компанії КВП «Українська бронетехніка» повідомила про передачу 26 лютого чергової партії СБА (спеціалізований бронеавтомобіль) «Новатор» Національній Гвардії України. 

Машини виготовлені відповідно до умов укладеного державного контракту згідно з технічним завданням замовника.

СБА «Новатор» має колісну формулу 4×4 та оснащений 6,7-літровим турбодизельним двигуном. Він здатен долати без підготовки водні перешкоди глибиною до 0,75 м і підйоми до 60%, а також розвивати швидкість по шосе до 140 км/год. Запас ходу по перетнутій місцевості становить 500 км, по автошляхах — 1000 км.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Дев’ятитонні (маса 8,8 т) бронеавтомобілі передали представникам нацгвардійців на території технічної бази компанії у Нових Петрівцях. Захід відбувся за участю генерального директора компанії Владислава Бельбаса.

«Для нас передача замовлення силовим відомствам України — урочиста подія. З одного боку, потреба наших машин свідчить про їхню надійність, функціональність і відповідність вимогам до колісної броньованої техніки, що експлуатується в НГУ і ЗСУ. З іншого, кожна партія підвищує обороноздатність українського війська. Пишаємося тим, що броньована техніка нашого підприємства рятує життя захисників України», — зазначив Владислав Бельбас.

Також повідомляється, що «шляхом оптимізації виробничих процесів» компанія змогла заощадити кошти, котрі будуть використані на виготовлення додаткового СБА в рамках чинного контракту.

Аналогічна процедура (з виготовлення додаткового «Новатора» для НГУ) вже мала місце під час передачі попередньої партії у травні минулого року.

Наразі відомо, що СБА «Новатор» проходить державні випробування та готується до прийняття на озброєння ЗСУ.