12 спеціалізованих броньованих авто «Козак-2» служитимуть у морській піхоті

12 спеціалізованих броньованих авто «Козак-2» служитимуть у морській піхоті

За інформацією АрміяInform після параду 12 бронеавтомобілів «Козак-2» поповнять підрозділи морської піхоти.

АрміяInform повідомляє, що уже понад місяць на летовищі «Півці», що у передмісті Чернігова, триває активна підготовка до параду з нагоди 30-ї річниці Незалежності України зведеної механізованої колони. Цього року вона нараховуватиме 24 парадні розрахунки. Всього — близько 300 одиниць техніки та понад тисячу силовиків. Обіцяють, що особливістю військового параду стане залучення значної кількості новітніх зразків озброєння та техніки.

Фото: АрміяInform

Щоденно у зведеній механізованій колоні на нових бронеавтомобілях відточують майстерність і військовослужбовці 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Білинського.

Заступник командира батальйону морської піхоти майор Сергій Волинський зазначив, що від бригади буде залучено 12 спеціалізованих броньованих авто «Козак-2», які надійшли на озброєння перед підготовкою до параду, а також 40 осіб (екіпажі й техобслуговування), що беруть участь у проходженні урочистим маршем. Тренування розпочалися 25 червня.

Фото: АрміяInform

Тренування у Чернігові триватимуть до 7 серпня. Далі колона переміститься у Київ, де продовжить відточувати дії уже під час генеральних репетицій на злітній смузі «Антонова» та безпосередньо на головній вулиці столиці.

Окрім парадного проходження механізованої колони, на День Незалежності буде розгорнута і статична експозиція з новими зразками озброєння та техніки.