Для МО США створять легкий розвідувальний електромобіль eLRV

Для МО США створять легкий розвідувальний електромобіль eLRV

GM Defense, спеціальний підрозділ концерну General Motors, який реалізує військові проєкти, планує випустити воєнний електромобіль в наступному році на базі Hummer EV.

Є наміри для eLRV використовувати та модифікувати компоненти Hummer EV, такі як рама, двигуни, фірмові акумулятори Ultium. Якщо новинка збереже силову установку базового автомобіля, то вона матиме три електричних мотори загальною потужністю більше 1000 к. с. та зможе на одній зарядці пересуватися близько 600 км. 

Офіційно заявлено, що автомобіль буде розроблено згідно з воєнними специфікаціями і він буде відмінним від транспорту масового споживання. Це буде схожим на те, як перетворено нову машину Infantry Squad Vehicle, що базується на позашляховому варіанті пікапу середнього розміру Chevrolet Colorado ZR2. 

Віцепрезидент GM Defense Кьюлі повідомив, що компанія планує розпочати складання прототипів eLRV на базі Hummer для випробувань та військового оцінювання в наступному році. 

Міністр оборони США заявив, що підтримує нову політику, направлену на боротьбу зі зміною клімату. Його заступник зазначила, що повністю перевести парк ЗС США на електромобілі буде досить складно, це потребує часу. Але МО може розпочати підготовку до цього. 

Позитивним названо те, що ці автомобілі безшумні, економічні, з низьким рівнем шкідливих викидів, а негативним посадовці визнали недостатню мережу зарядних станцій та відсутність рішення питань віддаленої зарядки.