Нове покоління позашляховиків для елітних військових підрозділів: інноваційна розробка в Ізраїлі

Нове покоління позашляховиків для елітних військових підрозділів: інноваційна розробка в Ізраїлі

Ізраїльська компанія Rego-Automotive представила новаторський тактичний всюдихід для спецпризначенців.

Ізраїльська компанія Rego-Automotive випередила свій час у розробці передових легких позашляховиків, створивши нове покоління транспортних засобів, які відповідають високим вимогам елітних військових частин. Ці машини забезпечують військовим необхідність у високій маневровості та ефективному захисті під час виконання критично важливих місій.

Rego PATROL-X. Фото: Padwa Design

Всюдихід з гібридною силовою установкою: покоління майбутнього

Завдяки гібридній силовій установці та передовим системам, шеститонний позашляховик військового класу Rego PATROL-X забезпечує перевагу на полі бою.

Rego PATROL-X. Рендер: Padwa Design

Однією з ключових особливостей PATROL-X є його малопомітність, забезпечена низькою тепловою сигнатурою та малошумною гібридною платформою. Ця технологія робить його ідеальним вибором для секретних операцій та місій з високим рівнем ризику.

Завдяки співвідношенню корисного навантаження до ваги 1:1,3, PATROL-X може перевозити значні вантажі на великі відстані без необхідності частого дозаправлення. Це забезпечує стратегічну мобільність та ефективність в оперативній діяльності.

Rego PATROL-X. Фото: Padwa Design

Машина Rego обладнана різними конфігураціями захисту, що дає командам можливість адаптувати її до конкретних потреб та умов місії. Крім того, вона спроектована для простоти використання для будь-яких умов.

Інновації від Rego-Automotive

Центр досліджень і розробок компанії Rego Automotive знаходиться у самому серці військового полігону, що дозволяє оперативно вдосконалювати конструкції та адаптувати їх до потреб військових і цивільних користувачів.

Прототип машини Rego I пройшов понад 24 тисячі кілометрів у межах польових випробувань. Зазначається, що під час тестів 6-тонна машина продемонструвала хорошу маневровість та захищеність екіпажу.