TORSUS PRAETORIAN отримав престижну нагороду RED DOT AWARD 2020 за дизайн

TORSUS PRAETORIAN отримав престижну нагороду RED DOT AWARD 2020 за дизайн

TORSUS PRAETORIAN був удостоєний престижної премії Red Dot у категорії «Дизайн продукту 2020» за видатну якість дизайну.

Компанія TORSUS, що має українські коріння, у партнерстві з Werkemotion — незалежною студією транспортного та промислового дизайну — розробила перший у світі важкий 4×4 позашляховий автобус TORSUS PRAETORIAN.

TORSUS PRAETORIAN

Автобус призначений для безпечного перевезення персоналу та обладнання в найскладніших умовах у світі. TORSUS PRAETORIAN базується на вдосконаленому шасі MAN. На автобус встановлено позашляхові шини Michelin, кузов захищено покриттям військового класу Line-X™

Red Dot Design Award — щорічна нагорода в галузі дизайну, яку вручає інститут Центру дизайну землі Північний Рейн-Вестфалія, що в місті Ессені (Німеччина).

Нагорода вручається дизайнерам і компаніям-виробникам за видатну якість і особливі досягнення в дизайні товарів широко вжитку. Роботи, відзначені нагородою, виставляються в Музеї дизайну Red Dot в Ессені, який є найбільшим у світі зібранням досягнень сучасного дизайну.

Нагорода існує понад 60 років. Кожен з 6500 продуктів, які увійшли в конкурс з 60 країн світу, детально вивчається журі в пошуках найкращих рішень. Протягом декількох днів експерти аналізують естетику, використані матеріали, рівень майстерності, ергономіку і функціональність.

Вахтанг Дзхукашвили, засновник і генеральний директор компанії TORSUS, сказав:

«Для нас є честю бути нагородженими всесвітньо шанованою нагородою Red Dot, за видатний дизайн нашого TORSUS PRAETORIAN. Ми з гордістю приймаємо цю нагороду. Це свідчить про кваліфіковану роботу команди TORSUS та наших партнерів з дизайну в Werkemotion, які разом допомогли створити найкрутіший позашляховий автобус у світі».

Окрім нагороди, з 22 червня 2020 року TORSUS PRAETORIAN буде представлений на виставці «Дизайн на сцені» в музеї дизайну Red Dot Essen, де будуть демонструватися всі товари, що отримали нагороду.

Таким чином, музей стане гарячою точкою для найкращого у своєму класі промислового дизайну. З цієї дати TORSUS PRAETORIAN також буде експонований на онлайн-виставці вебсайту Red Dot та у щорічному виданні Red Dot Design 2020/2021, що виходить у липні 2020 року.