10 нових сучасних автобусів «Богдан» вийдуть на маршрут у Івано-Франківську

10 нових сучасних автобусів «Богдан» вийдуть на маршрут у Івано-Франківську

Після прибуття нових десяти «Богданів» до Івано-Франківська, в місті вже експлуатуватиметься 36 автобусів «Богдан А70132».

За словами міського голови Руслана Марцінківа, 10 додаткових одиниць транспорту дозволить розширити мережу та запровадити нові автобусні маршрути до мікрорайонів міста, де нестача транспорту відчувається найгостріше. Міська влада планує запровадити нові маршрути міського транспорту вже після 10 червня.

ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» виграло тендер для Івано-Франківська, запропонувавши найнижчу вартість на транспортні засоби згідно з умовами електронного аукціону у системі Prozorro.

«Богдан А70132» – це сучасні автобуси, які укомплектовані європейськими агрегатами, в тому числі двигуном Iveco, автоматичною коробкою передач Allison, передньою віссю та мостом ZF, вони обладнані пандусом і кріпленням для фіксації інвалідного візка в салоні, а також спеціально обладнаними місцями для пасажирів з обмеженими можливостями пересування.

Загальна пасажиромісткість даної моделі автобуса складає 106 чоловік (з них 30 – місця для сидіння), також автобуси для Івано-Франківська обладнані кондиціонерами.