Новаторський електричний літак випускатиме Joby Aviation

Новаторський електричний літак випускатиме Joby Aviation

Наближається час, коли ми будемо витрачати менше часу на дорогу й більше — на життя. Тепер чекатимемо таксі, яке літає зі швидкістю 200 км/год від компанії Joby Aviation.

Нещодавно стало відомо, що Uber продає підрозділ, що займається розробкою летючих таксі з метою отримання прибутку.

Uber вирішив продати свій збитковий на сьогодні підрозділ, що займається «летючим таксі» фірмі Joby Aviation, що базується в Каліфорнії. 

Сума угоди не розкривається, проте Joby повідомили, що в рамках угоди Uber інвестує 75 млн дол. в Uber Elevate. Також стало відомо, Uber інвестувала 50 млн дол. в підрозділ в рамках чергового раунду залучення фінансування в Uber Elevate.

Загальні інвестиції Uber у стартап, який прагне довести свою платформу повітряної мобільності до пасажирів у 2023 році, загалом повинні досягти 125 мільйонів доларів.

Виконавчий директор Uber Дара Хосровшахі впевнений, що продаж дозволить компанії «поглибити партнерство» з Joby.

Він зазначив: «Розвинена повітряна мобільність може бути експоненціально позитивною для довкілля та майбутніх поколінь. Ми раді, що рішення про трансформаційну мобільність стане доступним мільйонам клієнтів, які покладаються на нашу платформу ».

Фірма також провела жорсткі заходи щодо скорочення витрат, включаючи масштабні звільнення.

Нагадаємо, що Uber започаткував підрозділ Elevate у 2016 році, а на початку цього року пообіцяв запустити летючі служби таксі в Лос-Анджелесі, Далласі та Мельбурні уже у 2023 році.

Тож чекатимемо розвитку подій від Joby Aviation.