Scania показала цікаву опцію для кабін серії L — автоматичні скляні двері

Scania показала цікаву опцію для кабін серії L — автоматичні скляні двері

City Door — скляні двері, які відкриваються автоматично всередину автомобіля — опція, яку пропонує Scania для вантажівок з низьким входом серії L.

Scania представила цікаве рішення, яке може зробити користування автомобілем ще зручнішим. Для вантажівок серії L, додатково до звичайних дверей, тепер можна замовити скляні двері з боку пасажира, які відкриваються автоматично по натисканню кнопки. 

Це може бути зручним для водіїв або членів екіпажу, яким часто доводиться сідати у свою вантажівку. Перше, що припадає на думку — це сміттєвози та міські фургони для доставки товарів.

Перед тим як впроваджувати таке рішення, Scania проаналізувала запити клієнтів, і прийшла до висновку, що попит на це є дуже великим.

Проєкт видався нелегким для інженерів Scania. Оскільки нові двері додавалися до вже готової кабіни, потрібно було адаптувати її базову структуру. «Ми знали, що врізання в корпус може вплинути на міцність, несучу здатність та безпеку, що вимагатиме повторної сертифікації», — зазначає керівник проєкту City Door Пелле Інгеманссон.

Інженери модифікували конструкцію кабіни до задовільних результатів в органах сертифікації, а в деяких моментах, навіть, перевищуючі критерії ЄС та самої Scania.

Великі скляні двері одразу наштовхують на думку, що буде коли автомобіль попаде в аварію, як себе поведуть City Door? Про це інженери також потурбувалися. 

Акцент безпеки був зроблений на дверній коробці та підлозі, які зміцнили до необхідного рівня. Всі розрахунки теоретичного коефіцієнта безпеки базувались на дверній коробці без скла.  Немає сумніву, що загартоване подвійне скло в разі аварії розіб’ється, але дверна коробка витримає удар.

Зрештою, вантажівка сертифікована і є настільки ж безпечною, як і всі інші вантажівки Scania.