ЗАЗ отримав Схвалення ЄС на поставку автобусу середнього класу в Європу

ЗАЗ отримав Схвалення ЄС на поставку автобусу середнього класу в Європу

Запорізький автомобілебудівний завод після непростих випробувань отримав схвалення Типу ЄС для автобуса ЗАЗ А10, повідомляє пресслужба підприємства.

Як відомо, ринок ЄС достатньо закритий для інших країн. Щоб попасти на нього, необхідно пройти непрості сертифікаційні процедури, зокрема які стосуються рівня забруднення навколишнього середовища і безпеки використання транспортного засобу.

Як зазначає Запорізький автомобілебудівний завод, він єдиний український виробник на пострадянському просторі, хто виконав жорсткі вимоги сертифікації, зокрема і в останніх правках 2020 року. 

Таким чином автобус ZAZ А10 отримав сертифікат «Євро 6» і вже готується підкорювати Європейський Союз.

На сьогодні Запорізький завод виробляє автобуси як малого, так і середнього класів. Так, окрім моделі ZAZ A07 малого класу, з якого завод розпочав виробництво автобусів, є ще автобус ZAZ A08, який виробляється в різних модифікаціях «приміський», «шкільний», «міський». Зокрема їх закуповують й українські ОДА для школярів.

Також готується до випуску модель ZAZ A09 на шасі Mercedes-Benz (Євро-5).

Автобус середнього класу ZAZ А10, який націлений на ринок Європи, може постачатися як з механічною, так і автоматичною коробкою передач. Відносно низька ціна при схожих характеристиках дають шанс ЗАЗу поборотися за контракти з європейськими конкурентами.