BYD поставила велику партію електробусів в Колумбію

BYD поставила велику партію електробусів в Колумбію

Китайська компанія BYD анонсувала поставку великої партії з 470 електробусів до столиці Колумбії — Боготи.

Перші 120 автобусів вже доставлені до замовника — Управління громадського транспорту міста Богота. Ці електробуси вийшли на 9 міських маршрутів 26 грудня. Решта 350 одиниць буде поставлена у першому кварталі 2021 року.

Автобуси будуть заряджатися на станції в районі Фонтібон, яка буде обладнана 56 подвійними зарядними пристроями потужністю 150 кВт. Будівництво станції та встановлення зарядних пристроїв візьме на себе компанія Codensa.

© BYD Company Ltd

Цей проєкт забезпечить робочими місцями понад 400 осіб, включаючи водіїв, логістів, обслуговуючий персонал та інших фахівців.

Перша партія зі 120 автобусів складається з 12-и та 9-и метрових електробусів, які вміщують 80 та 50 пасажирів відповідно. До повного заряду їм потрібно 1,5-2,0 години, а запас ходу становить близько 300 кілометрів. 

Кожен автобус оснащується телевізором, камерами безпеки, USB-зарядкою для гаджетів, на борту є Wi-Fi. Попіклувалися і про людей з обмеженими фізичними можливостями — автобуси оснащено відповідними місцями та відкидними платформами для безперешкодного доступу.

© BYD Company Ltd

BYD вийшов на ринок Колумбії у 2012 році, побудувавши перший електричний парк таксі в Південній Америці. Компанія також поставила 64 електробуси до Медельїна у 2018 році.

BYD все більше завойовує ринки Латинської Америки й вже здобув похвалу в таких країнах як Чилі, Колумбія, Еквадор, Бразилія, Коста-Ріка, Уругвай та Аргентина. 

Всього у світі вже понад 300 міст у 50 країнах познайомилися з продукцією BYD.