Компанія Polycar представила нові розробки для аварійних служб

Компанія Polycar представила нові розробки для аварійних служб

Аварійно ремонтні та аварійно відновлювальні машини виробництва  Polycar розроблені для використання аварійними службами електропостачальних підприємств. Базою для аварійок стали автомобілі Fiat Ducato (СКС-FDT-17АБ). 

Автомобілі з колісною формулою  4х2 має такі технічні характеристики:

  • 4-тактний, 4-циліндровий дизельний двигун об’ємом 2287 см³; 
  • механічна коробка передач.

Корпусна конструкція – суцільнометалевий фургон, кабіна авто комплектації стандарт, однорядна, тримісна.

Для перевезення робочих бригад ремонтників на об’єкти та для виконання ними ряду технологічних заходів в рамках аварійно-відновлювальних робіт фургони автомобілів оснащені двома відсіками: технологічним і пасажирським. 

Група автомобілів може бути розділена на дві різні партії, головною відмінністю яких є оснащення технологічних відсіків.

Пасажирський відсік  розрахований на перевезення двох чоловік, що в сумі з місткістю кабіни становить 5 працівників (включаючи водія). Сидіння в пасажирському відділенні – м’які зі зручними спинками ергономічної форми. Перед сидіннями відкидний столик, призначений для перевезення та обробки робочої документації та інших необхідних для роботи видів обладнання.

Технологічний відсік у першій партії авто містить оснащення:

  • металева шафа-пенал для перевезення газового балона (пропан);
  • довга містка полиця по всій довжині відсіку, що застосовується для розміщення на ній муфт з бортом  по всій довжині (висота борта 100 мм).

У другій партії автомобілів оснащення технологічного відділення має:

  • верстак-тумбу, призначений для виконання різних слюсарно-складальних операцій, а тумба — для перевезення робочих матеріалів;
  • два стелажі, один з яких розташований в передній частині відсіку, другий  стелаж менших розмірів, розташований з правого борту ближче до входу в відсік. 

Технологічні відділення обох партій аварійних автомобілів мають внутрішні обшивки з листового металевого листа з перфорацією. Підлога – ламінована вологостійка фанера.

Освітлювальна система включає два LED-світильники в стельової частини обшивки. Вхід в технологічний відсік – двостулкові відкидні двері в задній частині кузова, оснащені пристроями для їх фіксації у відкритому положенні та датчиками несанкціонованого відкривання під час руху авто. Індикатор датчика виведений в водійську кабіну для сповіщення водія.