Intel розпочне виробництво автономних фургонів у 2023 році

Intel розпочне виробництво автономних фургонів у 2023 році

Технологічна компанія Mobileye, що належить Intel, оголосила про партнерство з Udelv зі створення парку автономних транспортних засобів доставки Transporter.

До 2028 року компанії планують розгорнути 35 000 побудованих Udelv робомобілів – усі вони будуть працювати на базі автопілота Mobileye Drive. 

© Intel Corporation

Система Mobileye, яка ляже в основу цих фургонів, складається з 13 камер, трьох лідарів дальньої дії, шести лідарів ближньої дії і шести радарів – усім цим обладнанням керує однокристальна система EyeQ. Система здатна забезпечити роботу автопілота четвертого рівня – тобто не потрібно ніякої участі людини за умови, що транспортний засіб працює в заздалегідь визначених зонах.

© Intel Corporation

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Перша тисяча фургонів Transporter буде розгорнута вже у 2023 році – замовником виступає Donlen, яка буде керувати транспортним парком. Самохідні фургони з нульовим рівнем викидів призначені для вирішення проблеми доставки «останньої милі» (тобто на близькій відстані) – Intel говорить, що обсяг такого роду доставки, як очікується, збільшиться на 75-80% до 2030 року завдяки зростанню онлайнових покупок.