Створено спільне підприємство на основі французької автомобілебудівної компанії Bugatti та хорватського виробника електромобілів Rimaс — компанію Bugatti Rimac

Створено спільне підприємство на основі французької автомобілебудівної компанії Bugatti та хорватського виробника електромобілів Rimaс — компанію Bugatti Rimac

СП здійснюватиме виробництво спортивних автомобілів із нульовим рівнем викидів, займатиметься розробкою екологічно чистого продукту-наступника Bugatti (гібрида або ж повністю електричного автомобіля).

Rimac відома тим, що створила найшвидший спортивний автомобіль Nevera, названий на честь середземноморського шторму. Завдяки 1914 кінським силам він може розігнатися до 60 миль на годину з місця за 1,85 секунди та проїхати чверть милі за 8,6 секунд, що є рекордом для серійного дорожнього автомобіля.

Штаб-квартира нового об’єднання, в якій 55% акцій належатиме Rimac, 45% — німецькому Porsche AG, функціонуватиме у Хорватії, але потім переїде до Rimac Campus — науково-технічного центру неподалік старої штаб-квартири Rimac. Комплекс площею 200 тисяч квадратних метрів та вартістю 200 мільйонів євро планують добудувати до 2023 року.

Очільником Bugatti Rimac став гендиректор Rimac Automobili Мате Рімац: «Я дуже хочу побачити, як Bugatti Rimac вплине на всю галузь. З натхненням чекаю на розробку нових технологій для гіперкарів. Важко уявити найкраще поєднання нових захоплюючих проектів».

Мате Рімац

Цікаво, що компанії Rimac з травня поточного року працює українець Святослав Конаховський. Він автодизайнер, який створює вигляд майбутніх моделей, а девіз компанії пов’язує наміри побудувати найкращий електричний гіперкар у світі.