Mercedes-Benz продає свій завод із виробництва мікроавтобусів в Дортмунді

Mercedes-Benz продає свій завод із виробництва мікроавтобусів в Дортмунді

Дотримуючись своїх планів майбутньої концентрації бізнесу на виробництві шасі та автобусів масою понад 8 тонн, Daimler Buses продала мюнхенській промисловій групі AEQUITA свій завод з виробництва мікроавтобусів Mercedes-Benz Minibus GmbH, що базується в німецькому Дортмунді. 

AEQUITA придбає компанію з виробництва мікроавтобусів разом зі штатом близько 240 співробітників і продовжуватиме виробництво мікроавтобусів марки Mercedes-Benz на заводі в Дортмунді, а також тісно співпрацюватиме з Daimler Buses у сфері продажу та післяпродажного обслуговування.

Нагадаємо, що завод Mercedes-Benz Minibus GmbH є дочірньою компанією EvoBus GmbH, на якому з 2008 року виробляється повний продуктовий портфель мікроавтобусів Mercedes-Benz та мікроавтобуси нового покоління Sprinter з 2019 року. На сьогоднішній день у Дортмунді вироблено понад 20 000 мікроавтобусів.

Своєю чергою, AEQUITA — це сімейний бізнес з офісом у Мюнхені, що інвестує в особливі компанії. Маючи сильну капітальну базу, підприємницький досвід і партнерський підхід, команда фокусується на придбанні та довгостроковому підвищенні вартості компаній, які можуть отримати вигоду з операційної взаємодії. AEQUITA пропонує свіжий та обґрунтований погляд на всі галузі бізнесу, такі як розвиток продажів, оптимізація виробництва та заходи щодо підвищення ефективності, які можуть допомогти керівництву забезпечити стійке зростання.