Kia вперше представила новий Niro на Сеульській виставці Mobility Show

Kia вперше представила новий Niro на Сеульській виставці Mobility Show

Абсолютно новий Kia Niro з оновленим екстер’єром, із широкою задньою стійкою, з інноваційними елементами інтер’єру з екологічно чистих матеріалів — це наступний крок корпорації до більш екологічного майбутнього.

Будучи невід’ємною частиною зростаючої лінійки екологічно чистих автомобілів Kia, нова модель задовольнятиме комплексні потреби споживачів, які дбають про довкілля.

«Kia продовжує робити кроки до більш стійкого майбутнього, запрошуючи всіх приєднатися до руху в нову еру мобільності, — сказав Хо Сон Сон, президент і генеральний директор Kia. — Цілком новий Kia Niro дозволяє легко вести екологічно чистий спосіб життя з його екологічно чистими матеріалами, передовими технологіями та електричними силовими агрегатами, а також задовольняє практичні потреби клієнтів».

Kia представляє «режим руху Greenzone Drive Mode», який автоматично переводить (P) HEV в режим руху електромобіля, щоб задовольнити попит на екологічно безпечні рішення.

Під час руху в зелених зонах, таких як житлові райони або прилеглі школи та лікарні, автомобіль автоматично використовує електроенергію на основі навігаційних сигналів та даних історії водіння. Він також розпізнає улюблені місця водія, у тому числі будинок та офіс, зареєстровані у навігаційній системі як зелена зона.

Kia Niro демонструє нові перероблені матеріали всередині салону, що є чіткою заявою про відданість Kia принципам екологічності.

Обшивка стелі зроблена з перероблених шпалер, сидіння — з Bio PU з Tencel з листя евкаліпту, а на дверних панелях використовується фарба на водній основі, що не містить бензолу, толуолу та ізомерів ксилолу, що мінімізує вплив на навколишнє середовище та зменшує кількість відходів.

Niro представлений на Seoul Mobility Show, що діятиме по 5 грудня. Починаючи з наступного року, він буде доступний із силовими агрегатами HEV, PHEV та EV.