Вантажівки Renault Trucks отримали більш ефективні та економні двигуни нового покоління

Вантажівки Renault Trucks отримали більш ефективні та економні двигуни нового покоління

Renault Trucks продовжив еволюцію змін лінійок вантажівок T, T High, C і K введенням 11- та 13-літрових двигунів нового покоління DE11 та DE13 екологічного стандарту Euro VI Step E.

Нововведення у поєднанні з інтеграцією нових технологій та спеціальних послуг забезпечують економію палива до 10% у порівнянні з попереднім поколінням двигунів.

Нове покоління двигунів Renault Trucks Euro DE11 та DE13 стандарту VI Step Е включає новітні технології, які значно знижують витрату палива та викиди CO2. Наприклад, для поліпшення згоряння у двигунах DE11 та DE13 використовується запатентована технологія Wave Piston, яка перенаправляє полум’я всередині камери згоряння. Таке рішення дозволяє краще використовувати доступний кисень і, отже, забезпечувати краще згоряння. Крім цього, двигуни отримали нові форсунки підвищеної точності, які адаптовані до нової системи згоряння.

Для підвищення ефективності Renault Trucks також зосередила увагу на зниженні втрат на тертя, тому шатуни, поршні та колінчастий вал були перероблені, а регулювання газу в картері було оптимізовано. Крім того, для двигунів DE11 і DE13 були розроблені новий високопродуктивний турбонагнітач на кульковальницях з покращеним часом відгуку та новий масляний насос з регульованою витратою у поєднанні з малов’язким маслом. Також Renault Trucks обрала оптимізовану систему доочищення та новий блок керування двигуном.

Своєю чергою, для максимальної ефективності та паливної економічності вантажівки Renault Trucks T, T High та C можуть бути опціонально оснащені 13-літровим двигуном DE13 TC з технологією Turbo Compound, яка забезпечує значну економію палива без шкоди для маневреності чи швидкості. Щоб досягти цих результатів, після турбонагнітача була встановлена ​​додаткова турбіна, що перетворює залишкову енергію вихлопних газів в механічну енергію і передає її на колінчастий вал у вигляді додаткового моменту двигуна. Таким чином, Turbo Compound дозволяє досягти вищих рівнів крутного моменту при нижчих оборотах двигуна, а це означає, що на автомагістралі, в режимі круїз-контролю і при русі в гору можна підтримувати постійну швидкість без перемикання на знижену передачу. 

Варто додати, що для підвищення продуктивності та комфорту водіння, у парі з двигунами працює коробка передач Optidriver нового покоління, яка включає новий калькулятор, нове програмне забезпечення для управління і новий привід зчеплення для більш плавного і швидкого перемикання передач.

Для ще більшої економії палива Renault Trucks також обрала рішення Smart Torque Control, яке дозволяє максимально збільшити час перебування у зоні з максимальною ефективністю двигуна без зниження маневреності.