Volvo Cars Tech Fund інвестує у стартап Spectralics, що спеціалізується на оптичних технологіях

Volvo Cars Tech Fund інвестує у стартап Spectralics, що спеціалізується на оптичних технологіях

Інвестиція компанії Volvo Cars через фонд венчурних інвестицій Volvo Cars Tech Fund надає доступ до перспективних технологій на ранній стадії розробки, які можуть сприяти підвищенню безпеки автомобілів та повністю змінити інтерфейс користувача.

Однією із ключових розробок компанії Spectralics є багатошаровий тонкий матеріал з ефектом доповненої реальності — Multi-Layered Thin Combiner, MLTC. Це новий тип тонкої оптичної плівки, що застосовується до прозорих поверхонь будь-яких форм та розмірів. 

При вбудовуванні у лобове скло або вікно автомобіля ця технологія може використовуватись для накладання зображень на скло, що дозволяє створити проекційний дисплей з широким полем огляду. На ньому формується відчуття перспективи, бо віртуальні об’єкти накладаються на реальне середовище, що забезпечує безпечне сприйняття дороги.

Серед інших потенційних варіантів впровадження цієї технології — удосконалені фільтри різного призначення, моніторинг у салоні, захищені від засліплення передні камери та цифрові голографічні проекції.

«Spectralics має цікаве для нас портфоліо. І ми вважаємо, що їх технологія може задати стандарти для наступного покоління дисплеїв та камер», — зазначив голова Volvo Cars Tech Fund Лі Ма.