Відкрито перший екологічний зарядний центр Porsche

Відкрито перший екологічний зарядний центр Porsche

Porsche планує встановити власні станції швидкої зарядки вздовж найважливіших європейських маршрутів.

Перший Porsche Charging Lounge

Як пілотний об’єкт було відкрито перший Porsche Charging Lounge за межами міста Бінген-на-Рейні в Німеччині.

Розташований за дві хвилини від розв’язки автомагістралей A60/A61, перший зарядний лаунж Porsche пропонує шість станцій швидкої зарядки постійного струму потужністю 300 кВт та чотири станції змінного струму потужністю 22 кВт. 

Відкриття додаткових зарядних центрів

Планується відкриття додаткових зарядних центрів Porsche в Німеччині, Австрії та Швейцарії.

Тут усі електричні та гібридні моделі Porsche можна буде підзарядити від потужних зарядних пристроїв, виготовлених південнотірольською компанією Alpitronic, що спеціалізується на електроніці. Станції швидкої зарядки можуть бути модернізовані, щоб забезпечити ще вищу швидкість заряджання. До початку наступного року потужність кожної зарядної станції має становити 400 кВт. Процеси зарядки використовують енергію з сертифікованих відновлюваних джерел.

Porsche намітив амбітний шлях до електрифікації, адже планує, що до 2030 року ми хочемо, щоб понад 80 відсотків автомобілів, які поставляються, були повністю електричними. Таке амбітне нарощування темпів вимагає високопродуктивної та щільної мережі швидкої зарядки. Ексклюзивні зарядні станції  Porsche роблять важливий внесок у цю справу. Вони є безбар’єрним, стійким і сучасним доповненням до мережі IONITY.

Унікальний дизайн та обладнання ексклюзивних станцій

Унікальний дизайн станцій швидкої зарядки підкреслює їх особливий характер. Пілотний об’єкт у Бінгені дає уявлення про те, як ця конструкція може виглядати в майбутньому. Тонкий дах, що ніби злітає, з’єднує точки зарядки з будівлею. Лаунж засклений від підлоги до стелі, створюючи плавний перехід між внутрішнім і зовнішнім простором. Яскраві кольори та світле дерево створюють атмосферу, яка сприяє відчуттю добробуту.

Перший у світі Porsche Charging Lounge опалюється та кондиціюється тепловою помпою, який працює без викопного палива. Частину необхідної електроенергії забезпечує фотоелектрична система сонячних батарей на даху. Цифрова система управління будівлею оптимізує енергоспоживання, наприклад, автоматично приглушуючи освітлення, коли немає гостей.

Для забезпечення приємного відпочинку в лаунж-зоні є сучасні санітарні умови, а також великий вибір безалкогольних напоїв і закусок. Оплату можна здійснити за допомогою дебетових та кредитних карток, а також Apple Pay або Google Pay. Також доступні аналогові та цифрові засоби масової інформації та високопродуктивна мережа WiFi.

Тренування можна проводити перед «розумним» дзеркалом, щоб підтримувати водія у формі для майбутньої подорожі. Тут також можна вибрати інтерактивний контент Porsche.