RIZON: нова марка електричних вантажівок готова до виходу на дороги США

RIZON: нова марка електричних вантажівок готова до виходу на дороги США

RIZON, новий бренд Daimler Truck AG, пройшов сертифікацію в США, що відкриває шлях до продажу електричних вантажівок по всій країні.

RIZON пропонує повністю електричні вантажівки класів 4 та 5, які підходять для міських перевезень та доставки «останньої милі». Вантажівки RIZON мають нульовий рівень викидів і можуть проїхати до 155 миль (250 км) на одному заряді.

З чого почалася компанія RIZON?

RIZON був представлений у травні 2023 року на виставці Advanced Clean Transportation (ACT) Expo в Анахаймі, штат Каліфорнія. Бренд є частиною зобов’язань Daimler Truck щодо сталого розвитку транспорту та його бачення CO2-нейтрального транспорту. Вантажівки RIZON базуються на перевірених технологіях та дизайні з глобального портфоліо Daimler Truck.

Що робить RIZON унікальним?

Вантажівки RIZON можуть бути сконфігуровані з різними типами кузовів, такими як фургони, бортові платформи, рефрижератори тощо. Вони також можуть заряджатися двома типами зарядних систем: швидка зарядка постійного струму та зарядка змінного струму рівня 2, що надає клієнтам більше гнучкості та зручності.

Коли розпочнуться продажі вантажівок RIZON?

Вантажівки RIZON нещодавно отримали повну омологацію в США, що означає, що вони можуть продаватися по всій країні. Перші поставки автомобілів розпочнуться в 4 кварталі 2023 року через дилерські мережі в Каліфорнії. Клієнти в Каліфорнії також можуть скористатися заохоченням у розмірі $60 000 на один автомобіль у рамках проєкту заохочення ваучерів на гібридні вантажівки та автобуси з нульовим рівнем викидів (HVIP) від Каліфорнійської ради з повітряних ресурсів (CARB).

Вантажівки RIZON ексклюзивно розповсюджуються компанією Velocity EV, частиною Velocity Vehicle Group, яка має великий досвід у галузі комерційних автомобілів. Velocity EV призначатиме додаткових дилерів RIZON по всій країні, щоб забезпечити безперебійну мережу для клієнтів.