Mercedes-AMG запускає екстремальні курси водіння за Полярним колом

Mercedes-AMG запускає екстремальні курси водіння за Полярним колом

Німецький автовиробник Mercedes-Benz вже наступного року запропонує споживачам можливість вдосконалити свої навички водіння на замерзлих водах шведського озера Галтісйоре.

По льоду до Скандинавії

Професіонали проведуть учасників з будь-яким рівнем досвіду через серію три-п’ятиденних курсів, адже програма Mercedes-AMG «Досвід на льоду» вчить учасників безпечному пересуванню в зимових умовах, не виходячи з салону розкішних моделей бренду.

Ексклюзивні тренінги Experience on Ice розраховані на різний рівень підготовки — від початківців до експертів.

У новому році серед атракціонів, доступних для гостей, буде остання флагманська модель автовиробника — нове, друге покоління купе Mercedes-AMG GT Coupé.

Шанувальники Мерседес-Бенц, які вирушають за Полярне коло, зможуть насолодитися не тільки індивідуальними сеансами водіння, але й розкішним відпочинком: кулінарними шедеврами, фотографуванням на місці та ночівлею в готелях високого класу.

Саме навчання містить пригоди через суворі ландшафти, коли клієнти відкривають для себе країну і відчувають моделі G-класу з водійського сидіння.

На озері пройдуть численні курси водіння. Крижаний покрив товстий і стабільний в цю пору року, що забезпечує ідеальні умови для відпрацювання правильного гальмування і рульового управління.

Учасники курсів категорій «Performance» і «Advanced» будуть займатися практичними вправами, використовуючи техніку, зчеплення з дорогою і правильні прийняття рішень для вирішення складних дорожніх ситуацій, хоча учасники рівня «Pro» повинні пройти курс AMG Advanced або іншу аналогічну програму, перш ніж сісти за кермо.

Зимова експедиція G-класу

Вперше Mercedes-AMG також прийматиме зимову експедицію G-класу, що передбачає подорожі по бездоріжжю та позашляховики. Ця особлива подія триває чотири дні, наповнена різноманітними маршрутами між Арвідсьяуром і найпівнічнішим містом Швеції, Кіруною. Основні моменти включають динамічні вправи з водіння, зустріч з шампанським і тур на снігоходах у темряві полярної ночі.

Ті, хто обирає цю опцію, отримують доступ до знаменитого Icehotel в Юккас’ярві на річці Торне. Цей готель і художня виставка відкриті вже понад 30 років і, в істинно скандинавському стилі, повністю зроблені із льоду.

Багато міст, що беруть участь у програмі Mercedes-AMG, є фаворитами індустрії розкішних автомобілів, оскільки бренди все частіше звертаються до півночі, щоб протестувати свої престижні автомобілі.

Екстремальна зимова погода та складні умови водіння дають змогу наочно побачити, як машини поводитимуться навіть за найменш ідеальних обставин. Такі випробування проводяться у шведських муніципалітетах, включаючи Арвідсьяур.

Ар’єплог, де розташоване замерзле озеро, нещодавно став полігоном для випробувань британського автовиробника Rolls-Royce. Минулого року компанія вийшла на лід, щоб дослідити можливості свого електромобіля Spectre.

Німецький автовиробник Mercedes-Benz влаштовує пригоди в холодному кліматі у 2024 році.