Деокупована громада на Херсонщині отримала мобільний ЦНАП

Деокупована громада на Херсонщині отримала мобільний ЦНАП

Шведсько-український проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» 5 травня 2023 року передав Великоолександрівській громаді, що на Херсонщині, авто та мобільний кейс для надання адміністративних послуг мешканцям.

Рішення щодо вибору громади було прийняте за результатами моніторингу деокупованих громад та у координації з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, Міністерством цифрової трансформації України та Херсонською військовою обласною адміністрацією. Основоположними критеріями вибору громади були її площа, кількість мешканців, кількість населених пунктів та відносна безпека.

У комплектацію мобільного кейсу для надання послуг входить ноутбук, портативний сканер, лазерний принтер та 4G Wi-Fi-маршрутизатор; авто також буде обладнане інвертором. Вартість авто та обладнання – 963 200 гривень.

В березні 2023 року Великоолександрівська громада вже отримала чотири комплекти техніки для відновлення роботи Центру надання адміністративних послуг в рамках кризової підтримки проєктом PROSTO громад Миколаївської, Херсонської та Харківської областей.

Проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» фінансується Урядом Швеції через Шведське агентство міжнародного розвитку Sida та реалізується SALAR International AB – дочірньою компанією Шведської асоціації місцевих влад та регіонів (SALAR).