Пожежні машини у Запоріжжі стали свідками зворушливої події

Пожежні машини у Запоріжжі стали свідками зворушливої події

Незвичайне освідчення у коханні запорізького рятувальника Владислава Коренця відбулося напередодні Дня Святого Валентина. 

12 лютого рятувальники ДСНС Запоріжжя провели тактико-спеціальні навчання за участю спеціальної техніки. Захід проводився щодо напрацювання чіткої взаємодії під час виникнення надзвичайної події на об’єкті з масовим перебуванням людей. Навчання проводили спільно зі співробітниками ТОВ «Нова пошта».

Рятувальники, які прибули на місце, відпрацьовували дії щодо ліквідації умовної пожежі та порятунку людей. 

Персонал «Нової пошти» своєю чергою працював над  механізмом оповіщення співробітників та організацією евакуації  із потенційної зони небезпеки. Серед персоналу була і кохана запорізького рятувальника  —  Ірина, яка нічого не підозрювала до того моменту, поки Влад не вийшов до коханої з квітами й найважливішими словами.

 «Сьогодні найголовніший день у моєму житті, тому, що я зізнаюся тобі в коханні, моя єдина. Наші почуття, наша казка на двох – це найпрекрасніше, що сталося зі мною у житті. Я дякую тобі за все. Ти – надзвичайна, найкрасивіша і найнеповторніша дівчина. Я хочу прожити з тобою кожен момент свого життя, бо ти і є моє життя! Але окрім зізнання у своїх почуттях, я прийшов сьогодні до тебе з питанням: Іро, ти згодна стати моєю дружиною?» — пролунало питання й одразу за ним ствердна відповідь дівчини: «Звісно, так».

Серця закоханих та свідків прискорено билися від щастя та захоплення. А маленьке янголятко Катруся, яке є одним із символів кохання, подарувало нареченим сувеніри на згадку про цей день.