Шедеври реклами. Хто крутіший: Porsche Taycan чи Cadillac LYRIQ

Шедеври реклами. Хто крутіший: Porsche Taycan чи Cadillac LYRIQ

Нещодавно в мережі з’явилася реклама електрокара Taycan Porsche, яка одразу стала вірусною.

Ролик називають шедевром, творінням добрих сердець, душевним та розумним.  У 2,5-хвилинному сюжеті йдеться про важке становище «містера Е», про те, як його неправильно розуміють, а його пошуки, життєві лабіринти завершуються з купівлею електрокара. За сюжетом електричний суперкар надихає «містера Е» та знову дає йому мету, наповнює життя змістом.

Цю вірусну рекламу Porsche зробила компанія Valkyr Productions для електричного суперкара Taycan.

В компанії сподіваються, що автовиробнику сподобається цей напрям,  і він вирішить використовувати лінію персонажа «містера Е» для майбутнього контракту. Якщо Porsche погодиться, то всі зможуть побачити більше пригод «містера Е» на електричному суперкарі Porsche Taycan.

Схожий за посилом рекламний ролик презентував Cadillac під час фіналу Національної футбольної ліги Сполучених Штатів Америки — Супербоулу (Super Bowl).

Рекламний ролик електромобіля Cadillac LYRIQ стилізований під продовження культового фільму 1990 року «Едвард Руки-Ножиці» режисера Тіма Бертона.  У головній ролі син Едварда — Едгар, який успадкував від батька ножиці-руки й усі пов’язані з ними проблеми. Його зіграв Тімоті Шаламов. У ролику також знялася Вайнона Райдер, яка зіграла кохану Джонні Деппа в оригінальному фільмі, — тепер вона мама Едварда-молодшого.

За сюжетом Едвард-молодший стикається із тими ж негараздами, що і його батько. Він не може прожити ні дня, не зіпсувавши що-небудь. Через нездатність виконати прості завдання, наприклад, проїхатися на автобусі або зловити м’яча, його починає охоплювати туга. Щоб підбадьорити сина, мати купує йому нову машину. Завдяки функції автопілота Cadillac LYRIQ навіть Едгар Руки-Ножиці може з легкістю керувати автомобілем.