Підбиваємо підсумки головної події української галузі будівництва доріг АВТОДОРЕКСПО

Підбиваємо підсумки головної події української галузі будівництва доріг АВТОДОРЕКСПО

В рамках виставкового заходу українські підприємства презентували різноманітну техніку, призначену для будівництва доріг та утримання їх у належному стані.  

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС — один з найбільших виробників комунальних та дорожніх машин в Україні, як завжди, представив широкий модельний ряд техніки, призначеної для використання представниками різних галузей.

Родзинкою виставкового заходу став самоскид SHACMAN Х3000 з принципово новою комфортабельною кабіною. Автомобіль користується популярністю у відвідувачів експозиції, адже його якості вражають: низька витрата палива, полегшена вага та поліпшені швидкісні характеристики!

Загалом експозиція Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС включала:

1. Машину дорожню комбіновану АТ-МДК-8/06 зі змінним обладнанням на базі самоскида МАЗ-5550С3,  оснащену бункером для піско-соляної суміші об’ємом 6,5 куб.м. Ширина робочої зони снігоочисного гідравлічного відвалу техніки сягає 2,7-3 метри, а ширина посипання реагентами — від 3 до 12 метрів.

Комунальний автомобіль призначений для нормалізації руху транспорту у зимовий період, боротьби з ожеледдю та заметілями.

2. Потужний самоскид SHACMAN Х3000 виняткового яскравого червоно-сірого кольору з принципово новою комфортабельною кабіною. Новому поколінню вантажних автомобілів SHACMAN вдалося втілити не тільки неповторний дизайн, а й ергономічність та функціональність! Автомобіль з оптимальною вантажопідйомністю — 25 000 кг має П-подібний кузов об’ємом 19,3 куб.м.

3. Надпотужний п’ятисекційний автокран XCMG  XCT25L5_S з найкращими в класі вантажовисотними характеристиками на ринку України. Вантажопідйомність автокрану — 25 тонн, довжина стріли — 41 метр, довжина стріли + гусьок — майже 51 метр, а це на 4 метри більше ніж в аналогів!

Добірку спецтехніки на виставковому заході АВТОДОРЕКСПО побачили представники дорожньої галузі та інших секторів економіки, які завітали до експозиції. 

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС пропонує широкий ряд популярних на ринку України автомобілів різної комплектації, вантажопідйомності, колісної формули тощо.

Весь модельний ряд Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС у каталозі: alfateks.com.ua/katalog/