65 вантажівок IVECO S-WAY LNG поповнили автопарк литовської компанії Vlantana

65 вантажівок IVECO S-WAY LNG поповнили автопарк литовської компанії Vlantana

Транспортний оператор Vlantana, парк якого нараховує 1 650 автомобілів, обирає зелений курс ЄС, де велика увага приділяється саме екологічним рішенням. А IVECO S-WAY LNG є безперечним лідером у галузі екологічних перевезень на далекі відстані. Крім екологічних переваг, IVECO S-WAY LNG також забезпечують автономність на паливі до 1 600 км, комфортність та зручність на борту автомобіля. 

65 вантажівок IVECO S-WAY Gas у версії LNG, що функціонують на природному газі, дозволять компанії Vlantana надавати логістичні рішення зі значно меншими викидами твердих частинок та NO2 у порівнянні з дизельним паливом, а при порівнянні з роботою на біометані — на 95% менше CO2. 

Фото: Iveco | Facebook

Литовці обрали газові вантажівки IVECO за їх екологічні характеристики при роботі на СПГ або біо-СПГ.

Фото: Iveco | Facebook

Компанія також планує інвестувати кошти у будівництво газозаправної станції на своїй території неподалік Клайпеди, поряд із головною автомагістраллю Литви. Це буде перша станція у країні.

Фото: Iveco | Facebook

Засновник компанії Vlantana Владас Стончюс зазначив: «Ми віримо в стійкі й екологічні рішення, а також в експлуатаційні та фінансові переваги газу. Тому довірились IVECO у виборі транспортних засобів для надання екологічних послуг нашим клієнтам».