MAN Lion's City E здобув звання «Автобус року 2023»

MAN Lion's City E здобув звання «Автобус року 2023»

Нагорода вручена на виставці IAA в Ганновері в рамках заходу VDA «Зірки року».

Міжнародне журі конкурсу «Автобус і міжміський автобус року» після інтенсивного тижня випробувань із тривалими технічними дискусіями нагородили MAN Lion’s City 12 E званням «Автобус року 2023».

23 європейських галузевих журналісти були вражені загальною концепцією міського автобуса, який набрав бали за дальність пробігу, надійність, комфорт і насамперед екологічність.

«Новий MAN Lion’s City 12 E має революційний дизайн, високий рівень комфорту й дуже тиху зону всередині. Кабіна водія є однією з найкращих на ринку і відрізняється високим рівнем безпеки. MAN зосередився на електричній мобільності від першого креслення й до реального продукту», — сказав президент журі Том Тер’єсен.

Нагороду Том Тер’єсен вручив Руді Кучті в рамках заходу «Зірки року», організованого Німецькою асоціацією автомобільної промисловості (VDA) з нагоди відкриття виставки IAA Transportation 2022 в Ганновері.

Нагорода «Автобус року» вручається вже протягом трьох десятиліть. Вона вважається найважливішою міжнародною премією в автобусній галузі.

MAN eBus

Електричний автобус MAN пішов у серійне виробництво у 2020 році й на сьогодні отримано понад 1 000 замовлень. MAN пропонує своїм клієнтам ряд альтернативних варіантів автобусів за розмірами. Наприклад, Lion’s City E тепер також доступний у вигляді короткого мідібуса довжиною 10,5 метрів. Таким чином, мідібус доповнює лінійку електричних автобусів MAN, яка зараз складається з 10,5-метрових, 12,2-метрових і 18,1-метрових.

З Мюнхена до Ірландії: eBus на «Bus Euro Test»

MAN Lion’s City E довів, наскільки потужним може бути повністю електричний міський автобус на шляху «Bus Euro Test», здійснивши вражаючу подорож через всю Європу до Ірландії. Під час туру «Електрифікуємо Європу» дванадцятиметровий міський автобус перетнув вісім країн за десять днів. Він подолав загальну відстань у 2448,8 кілометрів і спожив загалом 1763,7 кВт·год енергії, що відповідає приблизно 0,72 кВт·год на кілометр.

Шість літій-іонних акумуляторних батарей (ємністю 480 кВт·год) на даху електробуса забезпечували енергією для подорожі містами, сільською місцевістю та горами. Підзарядка здійснювалася після кожного добового етапу, при цьому проміжна зарядка не була потрібна. Запас ходу електробуса становить до 350 кілометрів.

У якості приводу MAN використовує центральний електродвигун на задній осі електробуса або два центральних електродвигуни на другій і третій осях у зчленованому автобусі, що покращує ходові характеристики та рекуперацію.