Daimler Truck презентував далекобійну вантажівку eActros LongHaul з запасом ходу 500 км

Daimler Truck презентував далекобійну вантажівку eActros LongHaul з запасом ходу 500 км

Важкий акумуляторно-електричний тягач для перевезень на далекі відстані — новинка Daimler Truck на виставці IAA.

Daimler Truck демонструє широке портфоліо повністю електричних вантажівок та автобусів на виставці IAA Transportation 2022 в Ганновері. Уперше широкому загалу була представлена надпотужна електрична вантажівка Mercedes-Benz eActros LongHaul — далекобійник на акумуляторних батареях.

Mercedes-Benz eActros LongHaul. Фото: Daimler Trucks

Серійний eActros LongHaul має запас ходу близько 500 кілометрів на одному заряді батареї та здатний до мегаватної зарядки. Готовність до серійного виробництва запланована на 2024 рік.

Ще одна новинка на виставці — акумуляторно-електричний Mercedes-Benz eActros 300 у версії сідельного тягача.

Також Daimler Truck на виставці відсвяткував європейську прем’єру легкої електровантажівки FUSO Next Generation eCanter, яка була представлена світу два тижні тому.

FUSO Next Generation eCanter. Фото: Daimler Trucks

До 2030 року комерційні автомобілі з нейтральним рівнем викидів CO2 мають скласти до 60 відсотків продажів Daimler Truck на ринках ЄС30.

eActros LongHaul з понад 600 кіловат-годинами автономної роботи

Представлений на IAA eActros LongHaul дає уявлення про мову дизайну серійного автомобіля з його чіткими контурами та світлодіодною світловою смугою в передній частині.

Mercedes-Benz eActros LongHaul. Фото: Daimler Trucks

Три акумуляторні батареї забезпечують встановлену загальну ємність понад 600 кВт·год, а два електродвигуни, як частина нової електронної осі, генерують безперервну потужність 400 кВт і пікову потужність понад 600 кВт.

Сідельний тягач eActros 300

Новий сідельний тягач eActros 300 може тягнути всі стандартні європейські напівпричепи з урахуванням максимально допустимої загальної довжини. Електронна вантажівка базується на тій же технології, що й eActros 300/400.

Mercedes-Benz eActros 300. Фото: Daimler Trucks

Три акумуляторні батареї, кожна з яких має встановлену ємність 112 кВт·год, забезпечують запас ходу до 220 км на одному заряді батареї. Запуск серійного виробництва запланований на другу половину 2023 року.