В Кременчуці запустили у виробництво середньотонажний фургон FAW Tiger V

В Кременчуці запустили у виробництво середньотонажний фургон  FAW Tiger V

На автомобільному заводі Авто-Холдинг, м. Кременчук, стартувало серійне виробництво промтоварного фургона на шасі середньотонажного вантажного автомобіля FAW Tiger V.

Промтоварний фургон має вантажопідйомність 3,4 т. та об’єм вантажу, що перевозиться — 24 куб. м, призначений для транспортування різних товарів, матеріалів та інших вантажів, які не потребують дотримання температурного режиму та особливих умов перевезення.

Нова модель обладнана дизельним двигуном CUMMINS ISF3.8s5141 (Євро-5) обсягом 3,8 л, потужністю 143 к.с. та механічною трансмісією ZF, паливною системою BOSCH, що гарантує високий рівень надійності, ремонтопридатності та доступність запчастин. Витрата палива від 13,1 л на 100 км.

Основа фургона виготовляється з поздовжніх та поперечних швелерів з антикорозійною обробкою. Зовнішній каркас фургона — анодований алюмінієвий профіль. Стінки фургона є просторовий каркас з металевої профільної труби з антикорозійною обробкою, обшивка зовнішніх стін з композитного матеріалу.

Задні двері фургона розпашні з фіксаторами, фурнітура кріпиться цвяхами з нержавіючої сталі, гумові ущільнювачі на дверях фургона запобігають потраплянню вологи та пилу всередину. Фургон додатково обладнується внутрішнім освітленням; передніми, задніми та бічними габаритними LED маркерами, висувною драбиною, задніми та бічними відбійниками, бічним захистом.

Тримісна ергономічна кабіна, бортовий комп’ютер, круїз-контроль, кондиціонер, аудіосистема та цілий ряд інших опцій.