Рава-Руська міська рада придбала новий комунальний автомобіль

Рава-Руська міська рада придбала новий комунальний автомобіль

Комунальне підприємство «Рава-Руське будинкоуправління №2» поповнило свій автопарк машиною дорожньою комбінованою АТ-МДК-8 (зі змінним піскорозкидальним й поливомийним обладнанням та поворотним відвалом) на базі самоскида МАЗ-5550СЗ.

Автомобіль поставлений Кременчуцьким заводом комунальної техніки АЛЬФАТЕКС.

Нове авто допоможе комунальникам оперативно розчищати вулиці міста від снігових заметів та посипати дороги піщано-сольовою сумішшю в осінньо-зимовий період, а в інші пори року – вивозити тверді побутові відходи з території громади та доглядати за чистотою доріг.

Операції встановлення в кузов або зняття з кузова піскорозкидального обладнання, а також встановлення і зняття снігоочисного відвалу, здійснюється одним оператором. Термін цих операцій не перевищує 30 хвилин.

Машина дорожня комбінована АТ-МДК-8 зі змінним обладнанням на базі самоскида МАЗ-5550С3 оснащена бункером для піско-соляної суміші об’ємом 6,5 куб.м. 

  • Ширина смуги посипки — до 12 м.
  • Щільність посипки — до 400 г/м. кв. 
  • Ємність цистерни поливомийного обладнання  — 8,0 куб.м.
  • Ширина обробки при мийці — 10 м.
  • Ширина обробки при поливі — 20 м.
  • Тип відвалу – поворотний, одновідвальний з гумовим ножем.

Ширина робочої зони снігоочисного гідравлічного відвалу сягає 2,7 метра. Снігоочисний відвал має відповідну жорсткість на згин.

За допомогою універсальної монтажної плити, встановленої на передньому бампері автомобіля, відвал легко монтується. Управління поворотом відвала вправо-вліво, підйом-опускання здійснюється з кабіни водія.

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС — виробник комунальної техніки на базі популярних на ринку України автомобілів різних марок, комплектації, вантажопідйомності, колісної формули тощо.