Чуднівська громада поповнила автопарк комунальної техніки

Чуднівська громада поповнила автопарк комунальної техніки

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС передав комунальному підприємству «Благоустрій» Чуднівської міської ради сучасний сміттєвоз АТ-4021 із заднім завантаженням.

Базою для навісного обладнання стало популярне шасі DAYUN CGC1120 (4х2) з новою кабіною, яка гарантує комфорт. 

Приймальний бункер навісного обладнання сміттєвоза АТ-4021 відрізняється особливо міцною конструкцію завдяки використанню зносостійкого металу.

Об’єм бункера складає 11 кубічних метрів, а місткість приймального бункера для сміття становить 1,2 куб. м. Максимальна вага завантаження складає 4 500 кілограмів, а підіймальний механізм може підняти навантаження масою до 700 кілограмів.

Цей сміттєвоз здатний завантажувати сміття з євроконтейнерів об’ємом від 0,06 до 1,1 куб. м за допомогою маніпулятора або вручну безпосередньо в приймальний бункер. Вивантаження сміття проводиться самоскидним способом.

Техніка має ущільнення відходів у співвідношенні 6:1, що є надзвичайною перевагою і допомагає знизити обсяг відходів. Автомобіль обладнаний відвалом для прибирання снігу.

Операція пресуючого механізму може бути автоматичною, напівавтоматичною або ручною, залежно від ситуації навантаження, і це робить роботу збірки сміття ще більш зручною та ефективною. Крім того, всі елементи системи розташовані поза завантажувальним кузовом, що дозволяє швидко доступатися до них для обслуговування та діагностики, запобігаючи забрудненню.

Придбання нового якісного сміттєвоза від Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС АТ-4021 із заднім завантаженням на шасі DAYUN CGC1120 є вагомим кроком у впровадженні ефективної системи управління твердими побутовими відходами та сприятиме покращенню санітарно-екологічного стану на території громади.