Що нового показали українські компанії в листопаді. Огляд новинок

Що нового показали українські компанії в листопаді. Огляд новинок

Листопад 2020 року був щедрим на новинки комерційної техніки. На початку місяця пройшли знакові для галузі виставки — «КомунТех» та «АвтоДорЕкспо», на яких компанії презентували цікаві нові для України автомобілі та надбудови.

Причепний автогідропідйомник і самоскид

Завод спецтехніки Техкомплект, на виставці «КомунТех-2020» представив одну з наймасштабніших експозицій (близько 400 кв.м). Серед числених кранів-маніпуляторів, які можна було оглянути як на стенді, так і на бортових автомобілях, компанія показала новинку — італійський причіпний автогідропідіймач Comet XTrailer 14. 

14-метровий «малюк» вагою 1,2 тонни змонтовано на базі причепу, який можна транспортувати навіть легковим автомобілем. Він має комбіновану стрілу, люльку вантажопідйомністю 200 кг і висоту підйому до 14 м. Максимальний виліт стріли становить 6,5 м.

На виставці були представлені й вже відомі автовишки Comet 18 та 21 на шасі IVECO Daily. Наразі Техкомплект працює над автовишкою власного виробництва, презентація якої по ряду причин перенесена на 2021 рік.

Також компанія вперше показала 11 кубовий самоскид на базі МАЗ «Кошманівець». Надставні борти самоскида та подовжений кузов дозволили збільшити об’єм вантажу до 11 куб. м. 

Додатково на стенді Техкомплект можна було побачити: автопаливозаправник 5,5 куб. м на шасі МАЗ, аварійно-рятувальні машини для газових служб на базі Volkswagen, спеціалізований автомобіль для автошляховиків на базі IVECO Daily та інше.

Автовишка на базі суцільнометалевого фургона

Кременчуцький Завод комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС» на «КомунТех-2020» презентував п’ять одиниць техніки різного призначення, серед яких була представлена і новинка. 

Наряду з популярною та відомою споживачам телескопічною автовишкою SOCAGE T318 на шасі МАЗ-4371N2, АЛЬФАТЕКС презентував інноваційне рішення для вітчизняного ринку — автопідйомник KLUBB K42P на базі суцільнометалевого фургона IVECO Daily. 

Таке рішення зацікавить перш за все комунальників та тих, хто опікується рекламними щитами та вивісками. В результаті поєднання вишки з фургоном споживач отримує універсальне рішення 3 в 1: автовишку, фургон для перевезення різних вантажів і матеріалів та майстерню всередині фургона — робочий інструмент і все необхідне обладнання завжди під рукою.

На стенді АЛЬФАТЕКС також була представлена вакуумно-підмітальна машина АТ МВП-0103 на шасі МАЗ-5340С2 — ще одна новинка від компанії АЛЬФАТЕКС. Автомобіль призначений для прибирання міст, селищ, доріг загального користування, автострад і швидкісних доріг. Ширина прибирання складає 2400-3400 мм.

Сміттєвози із заднім завантаженням марки АТ були представлені найпопулярнішими зразками: 9 кубовим АТ-2121 на шасі МАЗ-4371N2 і 16 кубовим АТ-2041 на шасі МАЗ-5340С2.

Самоскиди

На виставці АвтоДорЕкспо компанія «АГСОЛКО Україна» показала свою новинку на ринку України — китайський самоскид HOHAN N7G виробництва SINOTRUK.

Автомобіль колісної формули 6×4 оснащено двигуном MC 11 (MAN D20) потужністю 400 к.с., механічною 12 ступінчастою КПП. Вантажопідйомність самоскида 6×4 — 26500 кг, а об’єм кузова — 18 куб.м.

Також на виставці був представлений ще один самоскид SINOTRUK — SITRAK C7H 8×4. Автомобіль має повну масу 41 т, вантажопідйомність 25,2 т, а місткість кузова — 19 куб. м. Потужність двигуна сягає 440 к.с.

Невдовзі після виставки «АГСОЛКО Україна» повідомила, що самоскиди вже знайшли своїх власників. SITRAK C7H працюватиме на будівництві доріг Одещини, а HOHAN N7G 6×4 попрямував до Кривого Рогу.

Середньотонажне шасі

Компанія «Голекс», офіційний дилер Dongfeng Trucks, на виставці «КомунТех-2020» теж продемонструвала новинку — середньотонажне шасі Dongfeng DFH 5120.

Модель призначена для установки широкого спектра надбудов промислового призначення:

  • бортових, промтоварних і ізотермічних кузовів;
  • самоскидних кузовів;
  • автоцистерн;
  • комбінованого дорожнього обладнання та інших установок.

Ці шасі виробляються як з подовженою, так і з короткою базою. Автомобіль комплектується шестициліндровим двигуном Cummins ISB 180.50 (Євро-5) на 180 к.с. і 6-ти ступінчастою коробкою DF 6S. Посилена рама і підвіска автомобіля при повній масі 11 990 кг забезпечує вантажопідйомність до 8 т.

Новий модельний ряд Volvo

12 листопада «Вольво Україна» на території виставкового комплексу «КиївЕкспоПлаза» презентувала новий модельний ряд вантажівок Volvo. Нові Volvo FH&FH16, FM і FMX тепер офіційно представлені в Україні. 

Продажі нових Volvo FH, FM і FMX в Україні вже розпочались, а виробництво почнеться у лютому 2021 року. Наразі декілька українських компаній вже зробили замовлення на 15 вантажівок FH та FMX нового покоління, ще до офіційної прем’єри в Україні, і першими отримають новинки для своїх автопарків.