На запит бізнесу у сфері перевезень на далекі відстані: компанія Ford випускає нову подовжену модель шасі Transit

На запит бізнесу у сфері перевезень на далекі відстані: компанія Ford випускає нову подовжену модель шасі Transit

Нова версія шасі Transit з кабіною пропонує максимальну вантажопідйомність перевізникам, які працюють у секторі міжнародних перевезень на автомобілях з повною масою 3,5 тонни. 

«Цей бізнес переживає період стрімкого зростання, і наша нова, подовжена модель шасі Transit з кабіною пропонує максимальну площу для розміщення вантажів, що допоможе компаніям, які напружено працюють, стати ще продуктивнішими», — зазначив менеджер з переобладнання комерційних автомобілів компанії Ford of Europe Paul Baynes.

У поєднанні з кузовом типу «фургон» із боковими шторками остання модель шасі L5 Transit з кабіною здатна перевозити до 10 стандартних піддонів навіть зі встановленим спальним відсіком, а розрахункова вантажопідйомність після переобладнання сягає 950 кг. В основі неабияких можливостей для перевезення вантажів, які пропонує нова модель, лежить колісна база завдовжки 4522 мм — найдовша з-поміж усіх передньоприводних шасі з кабіною з повною масою 3,5 т. 

© The Ford Motor Company

Щоб забезпечити відповідність нового шасі з кабіною потребам клієнтів, компанія Ford вже налагодила співпрацю з компаніями Carpol та Nadwozia Partner, які займаються переобладнанням автомобілів. У результаті цієї співпраці були створені демонстраційні моделі типових автомобілів для міжнародних перевезень з кузовами типу «фургон» із боковими шторками та зручними спальними відсіками над кабіною або за нею.

Усі версії передньоприводних шасі Transit L5 із кабіною оснащуються призначеними для великовагових вантажівок дизельними двигунами EcoBlue з робочим об’ємом 2,0 л, що вирізняються економічністю та потужністю й відповідають вимогам екологічних стандартів. Стандартна версія розвиває потужність 130 к. с. і крутний момент у 360 Н·м, розрахований на експлуатацію з вищим навантаженням більш продуктивний варіант — 160 к. с. та 390 Н·м відповідно. Обидві версії двигунів для великовагових вантажівок дозволяють встановлювати додаткове обладнання, з яким вага переобладнаного автомобіля перевищує 2380 кг, і тому ідеально підходять для перевізників, що працюють на міжнародних маршрутах.

© The Ford Motor Company

До стандартної комплектації входить 6-ступенева механічна коробка передач, а як опція доступна 6-ступенева автоматична трансмісія з режимом ручного перемикання. У поєднанні з усіма варіантами двигунів для замовлення доступний паливний бак об’ємом 95 л, який дає змогу їздити на великі відстані з підвищеною продуктивністю завдяки меншій кількості зупинок для заправлення.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Перелік доступних технологій допомоги водію, що включає інтелектуальний адаптивний круїз-контроль та систему утримання в смузі руху Lane-Keeping System, може посприяти зменшенню втоми під час поїздок на великі відстані, до того ж ці технології нещодавно отримали схвальний відгук незалежного органу з питань безпеки автомобілів Euro NCAP.

Нове шасі L5 з кабіною розширить лінійку модифікацій на основі Transit, до переліку яких входить шасі Transit з кабіною з найвищим значенням допустимої повної маси: цей призначений для встановлення важкого обладнання автомобіль з повною масою 5,0 т з’явився у дилерських центрах наприкінці минулого року. У 2020 році Ford вшосте поспіль став провідним брендом комерційних автомобілів у Європі, а продажі Transit на 20 основних європейських ринках Ford сягнули 87 139 одиниць. В Україні було продано 592 авто цієї моделі в 2020 році, що є другим кращим результатом у сегменті.