Lexus представив електричний концепт-кар майбутнього LF-Z Electrified

Lexus представив електричний концепт-кар майбутнього LF-Z Electrified

Новий концепт символізує нове покоління автомобілів, які Lexus планує представити до 2025 року, серед яких як повністю електричні, так і гібриди й водневі.

Глобальна трансформація автомобільної індустрії, перехід на більше екологічні види транспорту пришвидшує появу нових автомобілів. Майже кожного тижня презентується чергова електрична новинка.

На цей раз Lexus представив концепт електромобіля, який показує напрям діяльності та розвитку майбутнього модельного ряду бренду.

© TOYOTA MOTOR CORPORATION

Lexus  LF-Z Electrified — повністю електричний автомобіль, з доволі лаконічним дизайном, проте жодним чином не втратив свої преміальності та впізнаваності. 

© TOYOTA MOTOR CORPORATION

LF-Z Electrified побудований на новій BEV платформі, що включає в себе технологію контролю руху автомобіля, відомою як «DIRECT4».

DIRECT4 дозволяє керувати рушійною силою двигунів, та забезпечити необхідну саме в цей момент систему приводу, наприклад, передній, задній, або повний привід. 

© TOYOTA MOTOR CORPORATION

Акумуляторний блок розташований під підлогою автомобіля, що надає шасі більшої жорсткості, а центр ваги знижується для поліпшення динаміки. Крім того, ця конструкція допомагає пом’якшити вібрації та зменшити зовнішні шуми.

Щоб забезпечити унікальний досвід керування автомобілем, розроблено новий кокпіт на основі нової концепції “Tazuna”, що має відкритий та мінімалістичний дизайн. Керування всіма функціями, такими як системою навігації, аудіосистемою, вибором режиму водіння, здійснюється за допомогою перемикачів на кермі та головного дисплея. Все спроєктовано так, щоб водій сконцентрувався на водінні та все інше було під рукою.

© TOYOTA MOTOR CORPORATION

LF-Z Electrified має штучний інтелект, який вивчає звички водія та особливості керування. Цю інформацію авто аналізує та будує маршрути так, щоб водієві було комфортно та безпечно.

© TOYOTA MOTOR CORPORATION

Доступ до автомобіля здійснюється за допомогою цифрового ключа, тобто відкривати-закривати машину можна зі смартфона. Під час посадки висувна ручка дверей автоматично з’являється над поверхнею автомобіля, коли водій або пасажир підходить з ключем у руці. Дверцята можна розблокувати та плавно відкрити, торкнувшись датчика всередині ручки.

Автомобіль майбутнього має панорамний дах, що використовує «розумне», електрохромне скло яке може затемнюватись або освітлюватися в залежності від побажань пасажирів. У центрі даху розташована сенсорна панель, яка з’єднує передні та задні сидіння і використовується для зв’язку між пасажирами. Лежачі задні сидіння оснащені функцією масажу, що забезпечує спокійний час для всіх пасажирів під час подорожі.

© TOYOTA MOTOR CORPORATION

Максимальна швидкість Lexus LF-Z Electrified — 200 км/год, запас ходу — 600 кілометрів, розгін від 0 до 100 км/год за 3 секунди.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


До 2025 року Lexus планує представити 20 нових або вдосконалених моделей, серед яких понад 10 — повністю електричні, гібридні та водневі автомобілі.