В Україні представили новий спецавтомобіль для проведення реагентних робіт

В Україні представили новий спецавтомобіль для проведення реагентних робіт

Комунальне підприємство «Київводоканал» поповнило свій автопарк спеціальним автомобілем для проведення реагентних робіт на базі Isuzu NPS 75.

Спецтехніку поставила компанія «Спец-Ком-Сервіс» (Polycar), яка виконала замовлення спільно з партнером, офіційним дистриб’ютором автомобілів Isuzu в Україні, компанією «Комтранскомплект» (Isuzu-Ataman Ukraine).

© Спец-Ком-Сервіс

На базі ISUZU NPS-75 L-K виготовлена ​​конструкція, що складається з декількох відсіків: пасажирського, технологічної ніші й резервуара-накопичувача для води. 

© Спец-Ком-Сервіс

Основою для надбудови є сталевий зварний підрамник, на якому встановлений фургон зі стінами й дахом з подвійною обшивкою (внутрішня – композит, зовнішня – металокомпозит) та термоізолюючим прошарком.

© Спец-Ком-Сервіс

У пасажирському відсіку передбачено 2 сидіння для перевезення персоналу (4 особи), є стіл, освітлювальна мережа, засіб зв’язку з кабіною водія та шафа для одягу з обігрівачем.

© Спец-Ком-Сервіс

Машина в стандартній комплектації оснащена 4-тактним, 4-ціліндровим дизельним двигуном потужністю 155 к.с. Механічною коробкою передач, колісна формула 4х4. 

Наявність повного приводу суттєво розширює область його застосування, включаючи можливість проведення відповідних робіт на важкодоступних об’єктах з пересічною місцевістю.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Резервуар для води — конструкція, виготовлена з нержавіючої сталі. Загальний обсяг резервуара 2,15 м³, складається з двох відділень: технологічного, який призначений для розміщення в ньому необхідного технологічного обладнання та насосного з встановленим насосом, необхідним шаром термоізоляції й опалювальним приладом автономного типу.

© Спец-Ком-Сервіс

Довідка:

ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» (торгова марка Polycar) — компанія, яка здійснює виробництво й установку кузовного обладнання на вантажні автомобілі різних марок в Україні.