Opel Astra вперше стає електрифікованою

Opel Astra вперше стає електрифікованою

Opel представляє абсолютно нове покоління моделі Astra — це вже шоста генерація бестселера! Вперше дана модель доступна з електроприводом!

Бренд Opel запропонує нове покоління Astra з двома версіями у вигляді гібрида (plug-in hybrid), які відрізняються показниками максимальної потужності. Крім того, для новинки будуть запропоновані високоефективні бензинові та дизельні двигуни внутрішнього згоряння (ДВЗ), які доступні в поєднанні з 6-ступінчастою механічною КПП або 8-ступінчастою автоматичною КПП. 

© Opel Automobile GmbH

Нове покоління моделі Astra було спроєктовано в штаб-квартирі Бренду Opel в Рюссельсхаймі, де також буде налагоджено виробництво автомобіля — старт випуску заплановано вже на осінь нинішнього року. 

© Opel Automobile GmbH

Як і його попередник, випущений в 2015 році, новий хетчбек Opel Astra приносить в компакт-клас інновації, які раніше зустрічалися тільки в більш дорогих автомобілях. Наприклад, новинка Opel Astra може буквально перетворити ніч на день: остання розробка в області адаптивного освітлення Intelli-Lux LED® Pixel приходить від флагмана Opel Insignia і приносить з собою відразу 168 світлодіодних елементів. 

© Opel Automobile GmbH

Інтер’єр нового покоління Opel Astra і зовсім зробив стрибок у часі. Повністю цифрова панель Opel Pure Panel остаточно відправила аналогові прилади в минуле. Замість цього новий інтерфейс HMI (Human-Machine Interface) з інноваційною графікою пропонує клієнтам максимально зрозумілу мову спілкування: все інтуїтивно зрозуміло! 

© Opel Automobile GmbH

Пасажири можуть легко і просто управляти додатковими функціями новинки Opel Astra за допомогою широких сенсорних дисплеїв: подібно смартфону. Інженери та конструктори Бренду Opel подбали про те, щоб водій отримував всю необхідну інформацію і важливі параметри руху, але при цьому не був перевантажений зайвими даними. Крім того, ключовими настройками (наприклад, клімат-контроль) як і раніше можна управляти за допомогою фізичних перемикачів і кнопок — це зручно!

© Opel Automobile GmbH

Типово для Opel, окрема увага приділялася комфортним сидінням. Новинка отримала передні сидіння з сертифікатом AGR, що гарантує максимальний комфорт і зручність посадки, особливо цінні в далекій дорозі. Також водієві в дорозі допомагають численні сучасні системи — починаючи від проєкційного дисплея, продовжуючи комплексом напівавтономного водіння Intelli-Drive 2.0, закінчуючи камерами Intelli-Vision з круговим 360-градусним оглядом.

Нове втілення сміливого і «чистого» дизайну Opel

Після кросоверів Mokka, Crossland, Grandland, нове покоління Astra стало першим легковим хетчбеком Бренду Opel, що втілив у собі сміливу і «чисту» дизайн-філософію Opel Vizor. Нове обличчя Бренду, вперше показане на моделі Mokka, знаходить своє продовження в елементі Opel Compass: перетин вертикальної і горизонтальної лінії в одній точці прямо по центру автомобіля.

© Opel Automobile GmbH

Передні денні ходові вогні виконані у формі крила. А масивна передня вставка Opel Vizor не тільки візуально робить автомобіль більш широким, але також органічно поєднує в собі надтонкі фари Intelli-Lux LED® і передню камеру системи Intelli-Vision.

© Opel Automobile GmbH

На задній частині кузова увагу привертає Opel Compass: стилістичний елемент, який розташований по центру кузова і візуально нагадує «Blitz-блискавку». Емблема логотип у вигляді впізнаваної «Blitz-блискавки» також служить ручкою дверцят багажника, яка виконана з сучасного композитного матеріалу. Ця технологія дозволяє домогтися вражаючої легкості і міцності панелі, а також дає можливість реалізувати всі деталі вишуканого дизайну — наприклад, тонкі задні ліхтарі (до слова, повністю світлодіодні).

© Opel Automobile GmbH

«Розумні» системи допомоги водієві, включаючи напівавтономну систему перестроювання по рядах

Архітектура нового покоління Opel Astra дозволяє інтегрувати численні автоматизовані системи допомоги водієві, які дозволяють досягти нового рівня напівавтономного руху. На додаток до багатофункціональної камери на верхівці лобового скла, також оснащення автомобіля включає в себе чотири камери по периметру кузова (одна спереду, одна ззаду, по одній з кожного боку), п’ять «далекобійних» радарів (один спереду і по одному в кожному кутку) , а також численні ультразвукові датчики (спереду і ззаду).

© Opel Automobile GmbH

Камери і датчики інтегровані між собою в комплексну систему водіння Intelli-Drive 2.0, завдяки чому вони доповнюють один одного і розширюють загальну функціональність. Це дозволяє системі гнучко адаптувати швидкість руху в поворотах, давати попередні рекомендації по водінню, виконувати напівавтоматичну зміну смуги руху. У той же час, сенсори контролю рук на рульовому колесі гарантують, що водій завжди буде залучений в процес управління автомобілем.

Важливо відзначити і наявність систем контролю / оповіщення про перехресний рух ззаду, моніторинг «сліпих зон» дзеркал заднього виду (зі збільшеною дистанцією роботи), активну систему розташування автомобіля по центру смуги руху. Усе це є компонентами комплексної системи управління Intelli-Drive 1.0.

© Opel Automobile GmbH

Нарешті, серед інших система автоматизації водіння на окрему увагу заслуговує адаптивний круїз-контроль: збільшує або зменшує швидкість (але без перевищення встановленого ліміту), слідує за автомобілем попереду на заданій дистанції, при необхідності може гальмувати до повної зупинки. Автомобілі з автоматичною коробкою перемикання передач отримують адаптивний круїз контроль з функцією «Stop & Go», який вміє автоматично відновлювати рух після зупинки.

Новинка Opel Astra вперше стає електрифікованою!

Нове покоління Opel Astra вже зі старту продажів буде доступно з технологією електрифікованого гібрида (plug-in hybrid electric drive), а також з широкою гамою традиційний дизельних і бензинових двигунів внутрішнього згоряння. Таким чином, популярний компактний хетчбек вперше в своїй історії буде електрифіковано.

© Opel Automobile GmbH

Модельна гамма автомобіля включає в себе версії потужністю від 110 к. с. (81 кВт) до 130 к. с. (96 кВт) — для бензинових і дизельних двигунів внутрішнього згоряння; або максимум до 225 к. с. (165 кВт) — для гібридних варіантів новинки. В якості стандартного оснащення бензинові і дизельні версії автомобіля отримають 6-ступінчасту МКПП, опціонально буде запропонована 8-ступінчаста АКПП (дана трансмісія є стандартною для гібридних версій).

Хетчбек Opel Astra нового покоління буде представлений на українському ринку на початку 2022 року.