Hyundai представив автономний фургон RoboShuttle

Hyundai представив автономний фургон RoboShuttle

Південнокорейська компанія Hyundai презентувала свій перший автономний маршрутний автомобіль RoboShuttle, який був створений на базі Hyundai H350.

9 серпня RoboShuttle фургон почне курсувати вулицями Седжонг Смарт-Сіті в Південній Кореї. Протяжність маршруту автономного фургона складе 6,1 км. RoboShuttle обладнаний технологіями четвертого рівня автономності.

© Hyundai Motor

Технології водіння четвертого рівня припускають мінімальну участь водія в управлінні транспортним засобом. При цьому автомобіль сам може аналізувати обставини на дорозі й приймати рішення.

© Hyundai Motor

У компанії також створили додаток, який дозволить відправляти автономному фургону RoboShuttle запити. Таким чином, можна взаємодіяти з автомобілем, відправляючи йому запити з вимогою висадити або підібрати пасажирів на потрібній зупинці.

© Hyundai Motor

Починаючи з липня, Hyundai Motor буде набирати пасажирів, які хочуть скористатися послугою RoboShuttle у місті Седжонг за допомогою програми Shucle. Починаючи з пілотної служби в місті Седжонг, послуга буде поступово розширена до інших регіонів.