Оголошений переможець конкурсу дизайну Renault Trucks Evolution

Оголошений переможець конкурсу дизайну Renault Trucks Evolution

Турецький гравець став переможцем міжнародного конкурсу нового дизайну вантажівки RENAULT

У прямому ефірі Twitch від SCS Software, видавця гри Euro Trucks Simulator 2, Renault Trucks оголосила переможця конкурсу з дизайну, який стартував у травні минулого року. Енес Болат, 18-річний турецький студент, переміг у конкурсі.

© Renault Trucks

Маючи за плечима понад 2200 годин ігрового процесу, 18-річний Енес Болат — пристрасний гравець Euro Trucks Simulator 2. Однак молодий турецький студент не планує стати водієм вантажівки, а навпаки, він хоче робити кар’єру в галузі інформаційних технологій. Енес Болат створив власний дизайн, використовуючи програмне забезпечення для обробки зображень.

© Renault Trucks

«Для створення цього дизайну мене надихнув світ ралійних автомобілів. Я створив шаблон за допомогою спеціального програмного забезпечення, потім змоделював його і переніс у гру», — пояснив молодий чоловік, який за два тижні проєктував свій Renault Trucks T.

© Renault Trucks

У своєму дизайні Енес Болат використав три основні кольори — червоний, чорний та відтінки сірого. Він підкреслив дизайн фар, додавши червоні смуги, а логотип марки завершує передню частину вантажівки. По боках набір чорних ліній додає ефекту швидкості та надає стрункий вигляд цьому транспортному засобу, який отримав назву “Renault Trucks Diamond Evolution” (Діамантова еволюція).

© Renault Trucks

Під час заходу, організованого Renault Trucks та SCS Software, Енес Болат побачив свій дизайн на справжньому Renault Trucks T High.

© Renault Trucks

На тему:

Renault Trucks представила оновлені вантажівки серії T в грі Euro Truck Simulator 2

Стали відомі фіналісти конкурсу з дизайну нового Renault Trucks T

Нові вантажівки Renault модельного ряду T, T High, C і K вже скоро представлять офіційно