Нові вантажівки Renault модельного ряду T, T High, C і K вже скоро представлять офіційно

Нові вантажівки Renault модельного ряду T, T High, C і K вже скоро представлять офіційно

Компанія Renault Trucks 8 липня 2021 року під час онлайн-заходу представить оновлення модельного ряду T, T High, C і K. Це буде унікальна можливість дізнатися про суттєві зміни у вантажівках з точки зору підвищення ефективності та продуктивності, а також поліпшення комфорту і безпеки водіїв.

Після офіційної прем’єри нових моделей T, T High, C і K, яка була організована в унікальному форматі відеогри Euro Trucks Simulator 2, компанія Renault Trucks запрошує всіх, хто цікавиться її діяльністю, на онлайн-захід для реального показу оновлень та змін, що були внесені до вантажівок. Захід відбудеться 8 липня 2021 року на спеціальній платформі з можливістю вибору зручного часу участі – о 14:00 або о 20:00 за київським часом: https://tckevolution.renault-trucks.com/en

Учасників ознайомлять з новими вантажівками і новими сервісами, запропонувавши переглянути декілька презентацій. Зокрема презентацію Бруно Блена, президента Renault Trucks, і Флоранс Сімоне, віце-президента з післяпродажного обслуговування і сервісу. Пол Дентрі, директор з дизайну Renault Trucks, відкриє двері до легендарного «Залу дизайну» і презентує оновлення, що були зроблені як всередині кабіни вантажівок, так і ззовні. 

© Renault Trucks

Крім оригінальної версії презентацій англійською, будуть доступні записи чотирнадцятьма мовами. 

Також буде оголошено переможця у міжнародному конкурсі дизайну, що був організований Renault Trucks і SCS Software в рамках відеогри Euro Trucks Simulator 2. 

Наприкінці заходу, о 20.30, учасникам зможуть підключитися до акаунту Twitch у програмі SCS від розробника Euro Trucks Simulator 2 для визначення ексклюзивного переможця міжнародного конкурсу дизайну Renault Trucks T High Evolution. 

Переможець, який був обраний з п’яти фіналістів шанувальниками бренду Renault Trucks в соціальних мережах, зможе наживо побачити втілення власного дизайну у реальній моделі вантажівки.