Електричні вантажівки Renault поповнила нова модель з низькою кабіною

Електричні вантажівки Renault поповнила нова модель з низькою кабіною

Renault Trucks розширила свій асортимент повністю електричних вантажівок появою нової моделі D Wide Z. E. LEC (Low Entry Cab) з низькою кабіною.

Раніше Renault Trucks вже пропонував найширший асортимент 100% електричних вантажівок на Європейському ринку повною масою від 3,1 до 26 тонн, який включав моделі Renault Trucks D Z.E., D Wide Z.E. і Renault Trucks Master Z.E. для міських розвізних операцій, вивезення сміття, а також для будівництва.

© Renault Trucks

Спеціально розроблена кабіна для комунального сектора

Тепер, виробник ще більше зміцнився в комунальній сфері з шасі D Wide Z. E. LEC з низькою кабіною, яка була спеціально розроблена для задоволення вимог сектора збору побутових відходів в містах, полегшуючи роботу операторів, оптимізуючи їх безпеку, комфорт і, зрештою ефективність. Модель поставляється з колісною формулою 6х2 і керованою задньою віссю для підвищення маневровості, необхідної в містах з тісною забудовою.

© Renault Trucks

Переваги низької кабіни

Новий D Wide Z. E. LEC дозволяє операторам легко і безпечно отримати доступ до автомобіля. Вхід в кабіну на 200 мм нижче, ніж в стандартній вантажівці, і має одну нековзну сходинку і двері, які відкриваються на 90 градусів, що значно знижує втому екіпажу від входу і виходу з кабіни понад 100 разів за зміну. Крім того, низьке положення кабіни забезпечує відмінний прямий огляд для водіїв, що призводить до оптимального захисту вразливих учасників дорожнього руху. Для збільшення видимості Renault Trucks опціонально пропонує додаткові бічні вікна, розташовані в задній частині кабіни.

© Renault Trucks

У просторій кабіні повністю електричної вантажівки можуть розміститися водій і до трьох додаткових членів екіпажу, а її полога підлога забезпечує свободу пересування всередині автомобіля і дозволяє сідати й висаджуватися як з лівого, так і з правого боку.