GENESIS представляє GV60, розкішний електромобіль, що забезпечує інтерактивну мобільність

GENESIS представляє GV60, розкішний електромобіль, що забезпечує інтерактивну мобільність

GV60 — це перша спеціалізована модель електромобіля марки, що знаменує собою шлях Genesis до електрифікації.

Автомобіль спирається на філософію дизайну Genesis, встановлюючи новий стандарт екологічного дизайну класу люкс. Атлетичний дизайн купе GV60 підкреслює естетику високопродуктивного електромобіля.

GV60 оснащений інноваційними технологіями, такими як Crystal Sphere і Face Connect, що дозволяють водіям по-новому взаємодіяти з автомобілем. На спеціальній платформі EV, яка забезпечує максимальний запас ходу і продуктивність.

GV60 слідує за тією ж схемою найменування моделей, що й наявний модельний ряд Genesis, що підкреслює незмінну прихильність бренду своїм цінностям навіть після електрифікації. Автомобіль також знаменує собою початок «лінійки люксових брендів, які взаємодіють з водіями», як було представлено під час анонсу концепції бренду 2 вересня.

Дизайн автомобіля GV60

GV60 — це високопродуктивний електромобіль з елегантним і спортивним дизайном кросовера (CUV), який розширює дизайнерський стиль Genesis «Атлетична елегантність» в просторі стійкої розкоші.

Дизайн передньої частини автомобіля з дволінійними фарами ідеально доповнює вишуканий і об’ємний кузов. Миттєво впізнаваний дизайн Two-Line є символом автомобілів Genesis.

Фото: Hyundai Motor Group

Фірмова решітка радіатора Genesis Crest Grille переміщається в нижче положення, щоб задовольнити потреби в охолодженні, характерні для спеціальної високопродуктивної платформи EV. Деталь, специфічна для EV, підкреслює перехід Genesis в епоху сталого розвитку.

Вперше для Genesis на GV60 встановлений капот Clamshell — єдина панель, яка об’єднує капот і крила, що створює елегантне враження. Автомобіль також оснащений новою емблемою крил на капоті. Прикрашений візерунком Guilloché, який часто зустрічається в елітних годинниках, товщина емблеми зменшилася майже на 80 відсотків у порівнянні з попередньою.

Фото: Hyundai Motor Group

Зовнішність кузова GV60 плавна без підрізів і характерних ліній. Проте, м’язисті обсяги, які виступають під поверхнею і підкреслюють широку стійку, характеризують візуальну присутність GV60.

Крім того, GV60 підкреслює свій ультрасучасний вигляд за допомогою цифрових бічних дзеркал і електричних дверних ручок. Ручки автоматично підіймаються, коли водій підходить до автомобіля за допомогою смарт-ключа.

Диференційовані характеристики й преміальні можливості 

GV60 — це перший автомобіль Genesis, побудований на спеціальній платформі EV, відомій як Electric-Global Modular Platform (E-GMP), що знаменує собою рух бренду в сторону електрифікації. Автомобіль доступний в трьох модифікаціях: стандартна модель із заднім приводом, стандартна модель з повним приводом і модель Performance з повним приводом.

Кожна модель оснащена батареєю ємністю 77,4 кВт-год, а максимальний запас ходу стандартної моделі RWD становить 451 км на одній зарядці.

Нова технологія зарядки акумулятора 

GV60 — перша модель, оснащена функцією кондиціонування батареї, яка управляє температурою батареї для забезпечення оптимальних умов.

Кондиціювання акумулятора — це функція, яка не тільки забезпечує попередній нагрів для кращої роботи при низькій температурі акумулятора, але і скорочує час зарядки, регулюючи температуру акумулятора. 

У GV60 застосовується мультисистема швидкої зарядки 400/800 В, яка підвищує напругу 400 В, що подається зарядним пристроєм, до 800 В. Вона оптимізована для системи автомобіля завдяки приводного двигуна, забезпечуючи стабільну і швидку зарядку при використанні різної зарядної інфраструктури.

Фото: Hyundai Motor Group

При зарядці з потужністю 350 кВт за допомогою функції надшвидкісної зарядки, батарея заряджається з 10 до 80 відсотків всього за 18 хвилин. Крім того, час зарядки при використанні функції, скоротився завдяки збільшенню потужності зарядки з 7,2 кВт до 11 кВт.

GV60 також можна використовувати як мобільні джерела живлення, оскільки він оснащений функцією V2L (Vehicle to Load), яка дозволяє його батареї заряджати інші електронні пристрої. Функція V2L підтримує зарядку потужністю 3,6 кВт, що вище, ніж потужність електромережі в середньому будинку. Це дає споживачам можливість використовувати електроенергію незалежно від місця розташування в поході або на природі.

Передові системи допомоги водієві й міцний кузов для підвищення безпеки

GV60 пропонує безпечне і зручне водіння завдяки передовій технології автономного водіння, заснованій на активному підході до безпеки, а також до різних систем допомоги водієві, що захищає пасажирів від можливих небезпек як всередині, так і зовні автомобіля.

Фото: Hyundai Motor Group

У число цих систем безпеки й зручності входять: система попередження зіткнень при русі вперед (FCA), система утримання смуги руху (LKA), система попередження зіткнень в сліпих зонах (BCA), система безпечного виходу з автомобіля (SEA), інтелектуальна система контролю обмеження швидкості (ISLA), система попередження водія про увагу (DAW), монітор заднього виду, система допомоги дальнього світла (HBA), інтелектуальний круїз-контроль (SCC), інтелектуальний круїз-контроль на основі навігації (NSCC), асистент проходження по смузі (LFA), асистент руху по шосе 2 (HDA 2), монітор заднього виду (RVM), монітор кругового огляду (SVM), асистент запобігання зіткнень при русі заднім ходом (RCCA), попередження про відстані парковки спереду, збоку і ззаду (PDW), асистент запобігання зіткнень при паркуванні заднім ходом і дистанційний інтелектуальний асистент паркування (RSPA).

Система гальмування при зіткненнях (MCB) автоматично активує гальмо, якщо водій тимчасово втрачає контроль над автомобілем після першого зіткнення. Система Pre-Active Front Seat Belt захищає пасажирів, завчасно пристібаючи ремінь безпеки при виникненні небезпечної ситуації.

Фото: Hyundai Motor Group

На додаток до цих функцій активної безпеки у GV60 спереду використовується багаторамна конструкція, яка розподіляє енергію від зіткнень. Збоку також застосовані підсилювальні матеріали гарячого штампування центральної стійки й алюмінієві деталі для забезпечення стійкості пасажирів і акумулятора.

Для забезпечення безпеки пасажирів у разі аварії як стандартна опція передбачено вісім подушок безпеки, включаючи центральні бічні подушки безпеки на передніх сидіннях.