Навчальні заклади Житомирської області отримали 12 шкільних автобусів

Навчальні заклади Житомирської області отримали 12 шкільних автобусів

Офіційний дилер Корпорації «УКРАВТО» — «Галиччина-Авто» передав представникам тергромад Житомирщини дванадцять шкільних автобусів ZAZ A08 виробництва Запорізького автомобілебудівного заводу.

Відповідність автобусів ZAZ AO8 шкільної модифікації вимогам ДСТУ 7013:2009 зробить перевезення школярів до сільських навчальних закладів комфортним і безпечним. Автобус розрахований на 30 пасажирських місць, у тому числі 2 місця для супроводжуючих осіб.

Фото: Universal Motors Group

Усі безпекові складові в даній модифікації шкільного автобуса враховані: м’які сидіння, що відповідають за розміром дитячому віку пасажирів; паски безпеки встановлені на всі сидіння; є окремі місця (сітки) для рюкзаків і особистих речей; речовий інформатор для водія; пневматичні передні двері з додатковою сходинкою для зручності входу і виходу школярів. 

Фото: Universal Motors Group

Виконавці запевняють, що потужне серійне виробництво автобусів на Запорізькому автомобілебудівному заводі дозволяє у короткий термін задовольнити потреби всіх замовників у транспортних засобах такого класу.