Женевський міжнародний автосалон 2022 переносять на 2023 рік у зв'язку з пандемією COVID-19

Женевський міжнародний автосалон 2022 переносять на 2023 рік у зв'язку з пандемією COVID-19

Організатор Женевського міжнародного автосалону (GIMS) — фонд Comité constant du Salon International de l’automobile, оголосив про перенесення заходу на 2023 рік

Рішення про перенесення пов’язано з галузевими проблемами, що виникли через пандемією COVID-19. Організатори наголошують, що реалізацію кроків, зроблених для розвитку платформи, буде продовжено. І це дозволить провести в 2023 році ще більш вражаюче шоу. 

Скасування GIMS 2022 було прийнято з урахуванням інтересів як виробників автомобілів, так і автомобільних фанатів. Пандемія COVID-19 не залишила організаторам альтернативи. Досі існують обмеження на поїздки для міжнародних експонентів, відвідувачів, журналістів. Та й брак напівпровідників поставив перед виробниками автомобілів нові виклики, які їм необхідно вирішити першочергово. 

«Ми доклали всіх зусиль і випробували все, щоб відновити роботу Женевського міжнародного автосалону в 2022 році, — каже Моріс Турреттіні, президент Постійного міжнародного автомобільного комітету. — Не дивлячись на всі наші зусилля, ми повинні дивитися правді в очі: ситуація з пандемією не перебуває під контролем і є великою загрозою для такого великого заходу в закритих приміщеннях як GIMS. Але ми розглядаємо це рішення як відстрочку, а не скасування. Я впевнений, що Женевський міжнародний автосалон повернеться в 2023 році найсильнішим, ніж будь-коли».

Останній раз автомобільне шоу в Женеві, яке проводиться з 1905 року, відбулося в 2019-му.