Настав час тиші: Volvo випустила на ринок нові електричні моделі спецтехніки

Настав час тиші: Volvo випустила на ринок нові електричні моделі спецтехніки

Електричні машини, впевнені виробники, здатні змінити спосіб ведення бізнесу, бо замовники отримують високу продуктивність із меншим шумом, невеликою кількістю вібрацій та відсутністю вихлопних газів.

Наразі Volvo пропонує п’ять електричних будівельних машин. А з новим додатком віддаленого моніторингу електричних машин (EMMA) можна безпроблемно перевіряти рівень заряду батареї, стан зарядки та отримувати повідомлення.

Компанія Volvo Construction Equipment вивела на ринок нові повністю електричні моделі спецтехніки. Наприклад компактний колісний навантажувач L20 Electric та компактні екскаватори EC18 Electric та ECR18. 

Усі вони оснащені вбудованим зарядним пристроєм 230 В змінного струму 16A, що дозволяє заряджати від 0 до 100% менше, ніж за шість годин. Завдяки зовнішньому зарядному пристрою в 400 Вольт змінного струму і 32 амперам, повна зарядка L20 Electric триває не більше двох годин.

Навантажувач L20 Electric має корисне навантаження 1800 кг та важільний механізм паралельного типу, що забезпечує відмінний огляд навісного обладнання, потрібну висоту підйому, а також 100% паралельні переміщення. Комфорт управління також підвищується завдяки новому автоматичному гальму з функцією утримання на підйомі та цілим рядом покращених параметрів.

Навантажувач L20 Electric. Фото: AB Volvo

Компактний 1,8-тонний гусеничний екскаватор ECR18 Electric здатний активно працювати на одній зарядці протягом 4-годинної зміни, залежно від навколишнього середовища та завдання, що виконується, а завдяки надкороткому радіусу хвостової частини він підходить для роботи в обмеженому просторі. Максимальна глибина копання досягає 2,7 метра, а висота розвантаження — до 2,6 м. 

Екскаватор ECR18 Electric. Фото: AB Volvo

А моторний екскаватор EC18 Electric — це компактна машина, здатна піднімати до 1,8 тонни. Його регульована ходова частина складається менш ніж на 1 м і розширюється до 1,35 м, що дозволяє втиснутися у вузькі області. Крім ергономічних органів управління, просторої кабіни та ряду налаштувань, пропонується варіант закритої кабіни з підігрівом.

Екскаватор EC18 Electric. Фото: AB Volvo